Warsztaty dla dorosłych „Tworzenie ozdób stołu 3D”

Warsztaty dla dorosłych „Tworzenie ozdób stołu 3D”

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na warsztaty dla dorosłych „Tworzenie ozdób stołu 3D”, organizowane w ramach projektu LOWE, w dniu 12 czerwca 2021 r.

Białostocka Akademia Rodziny i Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji w mieście Białystok działające w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku im. Henryka Sienkiewicza zapraszają na warsztaty dla dorosłych „Tworzenie ozdób stołu 3D”, podczas których stworzymy desery i potrawy, które nie tylko dobrze smakują, lecz także pięknie wyglądają.

Mamy dla Państwa wyzwanie kulinarne. Wspólnie spróbujemy wykonać kwiat 3D zatopiony w galaretce wyglądający wprost olśniewająco. Taka galaretka może stać się pięknym wykończeniem ciasta, sama w sobie stanowi nie tylko smaczny ale również piękny deser.

Podczas warsztatów poznamy także kilka ciekawych propozycji zdobienia dań za pomocą owoców i warzyw.

Zadanie będzie wymagało nieco cierpliwości, ale nie jest takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Dla niektórych osób może to być początek wspaniałej, kulinarnej przygody.

Na warsztaty proszę zabrać ze sobą:

- ostry nożyk,

- deskę do krojenia,

- rękawiczki,

- czerwoną i białą cebulę,

- jabłko.

Warsztaty odbędą się 12 czerwca 2021 r. w godz. 9.00 - 11.00, ul. Ciepła 32, sala nr 8 (parter).

Osoby chętne proszone są o zapisanie się przez formularz rejestracyjny (dla każdej osoby oddzielny)

UWAGA! Pierwszeństwo udziału w warsztatach mają osoby, które nie uczestniczyły w żadnych zajęciach organizowanych w ramach projektu LOWE.


Zajęcia są finansowane z grantu w ramach Projektu „Lokalne Ośrodki Wiedzy i Edukacji nowe oblicze edukacji dla dorosłych” Współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach II Osi Priorytetowej PO WER, Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, 2.14 Rozwój narzędzi dla uczenia się przez całe życie. W związku z tym zgodnie z regulaminem rekrutacji osoby uczestniczące w zajęciach są zobowiązane do wypełnienia formularza rekrutacyjnego i zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokumenty do wypełnienia wraz regulaminem będą przekazane uczestnikom na zajęciach.

Zapraszamy !

autor: Białostocka Akademia Rodziny

facebook