Warsztaty „Aranżujemy ogród”

Warsztaty „Aranżujemy ogród”

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na bezpłatne warsztaty „Aranżujemy ogród” dla dorosłych, które odbędą się w dniach 19 - 20 czerwca 2021 r.

Warsztat projektowania ogrodu przydomowego jest przede wszystkim adresowany do osób, które chciałby poznać teoretyczne i praktyczne podstawy aranżacji przestrzeni ogrodu przydomowego. Harmonogram i program dwudniowego Kursu został przygotowany z myślą o posiadaczach ogrodów przydomowych którzy chcą się zmierzyć z samodzielnym ich zaprojektowaniem i wykonaniem od przysłowiowego `zera`.

19 czerwca 2021 r. (sobota), godz. 9.00 – 13.00

20 czerwca 2021 r. (niedziela), godz. 9.00 – 13.00

Program zajęć:

- Podstawy pielęgnacji ogrodów

- Współczesne trendy w aranżacji ogrodów

- Rośliny ozdobne stosowane w aranżacji ogrodów- przegląd ciekawych i popularnych roślin.

- Podstawy projektowania

- Warsztat projektowy- zaprojektuj swój wymarzony ogród.

Prowadząca: Julita Golczenko - Magister inżynier architekt krajobrazu z wykształcenia ogrodnik z zamiłowania. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim i Politechnice Białostockiej co dało mi szersze spojrzenie na tematykę projektowania ogrodów. Praca zawodowa jako architekt krajobrazu ugruntowała moją wiedzę, która od kilku lat mogę dzielić ze słuchaczami CKU. Aktualnie pracuję jako isnpektor w Wydziale Ochrony Środowiska w Gliwicach.

Osoby chętne proszone są o zapisanie się przez formularz rejestracyjny.

Warsztaty odbędą się w Białostockiej Akademii Rodziny, ul. Ciepła 32, sala 8.

W trakcie trwania warsztatów Organizatorzy zapewniają na miejscu fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat.Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.

Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

autor: Białostocka Akademia Rodziny

facebook