WYKŁAD JAK POKONAĆ TREMĘ?

WYKŁAD JAK POKONAĆ TREMĘ?

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na wykład „Jak pokonać tremę?”, który odbędzie się 16 października 2020 r. o godz. 17:00

Podczas spotkania poruszymy temat wystąpień publicznych ze szczególnym uwzględnieniem radzenia sobie z tremą i szeroko pojętym stresem towarzyszącym tego typu wystąpieniom.

Przedstawimy wskazówki takich mówców i trenerów wystąpień publicznych jak m.in. Dale Carnegie, Maciej Orłoś czy Tomasz Kammel oraz nasze własne doświadczenia, które zebraliśmy podczas kilku lat członkostwa w liczącej 350 tysięcy członków organizacji Toastmasters International, a także udziału w konkursach przemówień publicznych oraz organizacji konferencji Efekt Toastmasters WidziMisie Białystok 2020.

W programie przewidywana jest również część praktyczna podczas, której uczestnicy będą mogli sprawdzić się w roli mówcy w formułach zbliżonych do tych wypracowanych przez Toastmasters International. Nasze spotkanie skierowane jest do każdego, kto chciałby poprawić swoje umiejętności komunikacyjne, ponieważ szlifowanie umiejętności przemawiania pozwala nie tylko lepiej radzić sobie z prowadzeniem prezentacji, wykładów, szkoleń czyli przemawianiem publicznym sensu stricto, ale również pozytywnie wpływać na każdy aspekt naszej komunikacji. Na swoim przykładzie zauważyliśmy, że obecnie potrafimy lepiej komunikować nasze myśli, łatwiej dogadujemy się w pracy, ze znajomymi czy rodziną.

Jak napisał Antoine de Saint-Exupéry w „Małym Księciu” - „Mowa jest źródłem nieporozumień.”

Prowadzący: Hubert Niewiński i Adam Czapiewski

Wykład odbędzie się w Białostockiej Akademii Rodziny, ul. Ciepła 32 (aula).

W trakcie trwania warsztatów, organizatorzy zapewniają na miejscu fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat. Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.

Serdecznie zapraszamy

autor: Białostocka Akademia Rodziny

facebook