Warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych ONLINE

Warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych ONLINE

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych Kąpiel w naturze - ONLINE. Warsztaty odbędą się 23 lipca 2020 r. w godz. 18.00 - 20.00.

Pierwsza część będzie obejmowała teorię, przedstawienie właściwości naturalnych produktów, które wykorzystujemy do tworzenia ekologicznych kosmetyków, natomiast w kolejnej części wykonamy razem z uczestnikami ekologiczne kosmetyki.

„Kąpiel w naturze”

Prosty skład kosmetyków, dostępność różnorodnych, pięknie pachnących składników, które znajdziemy w naszym domu, bądź ogrodzie oraz część teoretyczna prowadzona przez specjalistów z Ale Łąka! umożliwi uczestnikom nabyć wiedzę i umiejętności do stworzenia od podstaw, pełnowartościowych ekologicznych kosmetyków podczas warsztatów online.

To budujące doświadczenie, które pobudza naturalną kreatywność i wrodzoną chęć odkrywania. Działa motywująco i pobudza samodoskonalenie. Wzmacnia wiarę we własne możliwości. Uczestnicy rozwijają umiejętność uwagi i koncentracji. Kreują wizję dotyczącą kolorystyki, struktury i całkowitego wyglądu kosmetyku.

Warsztaty online odbędą się na platformie zoom.us. Każdy z zapisanych uczestników otrzyma link do spotkania.

Osoby chętne proszone są o zapisanie się przez formularz rejestracyjny.

Ilość miejsc ograniczona.

autor: Białostocka Akademia Rodziny

facebook