Warsztaty fotografii dziecięcej ONLINE

Warsztaty fotografii dziecięcej ONLINE

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na warsztaty fotografii dziecięcej ONLINE, na których rodzice poznawać będą techniki fotografii. Warsztaty odbędą się 27 maja 2020 r. w godz. 18.00 - 20.00.

W życiu rodzinnym mamy wiele okazji, by zamieniać się w fotografów: narodziny dziecka, ważne wydarzenia i uroczystości, pierwszy uśmiech, pierwszy ząb, pierwsza zupka… Pamięć jest ulotna, a zdjęcia pozostają! Warto więc robić je doskonale.

Warsztaty online odbędą się na platformie zoom.us. Każdy z zapisanych uczestników otrzyma link do spotkania. W trakcie warsztatów, po zakończeniu części wprowadzającej uczestnicy będą mogli zadawać pytania. Warsztaty poprowadzą: Izabela Guzowska - absolwentka kursu Fotograf w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku; fotografią rodzinną zajmuje się od ponad trzech lat oraz fotograf Andrzej Górski.

Osoby chętne proszone są o zapisanie się przez formularz rejestracyjny.

Ilość miejsc ograniczona.

Kilka słów od prowadzącej:

Fotografować lubiłam od dawna, zaczęło się niewinnie, od fotografii kulinarnej i krajobrazowej. Na początku zaraził mnie tym mój mąż. To było jeszcze przed narodzinami naszej pierwszej córki. Podczas wspólnych podróży spędzał on wiele godzin nad aparatem, a mnie bardzo ciekawiło, co on tam robi. Tak naprawdę, to on znalazł mi szkołę fotograficzną, do której mnie zapisał.

Już na pierwszych zajęciach poczułam, że dokładnie to chcę robić. Moja pokora jednak, mówiła mi, że długa droga przede mną, bo to nie aparat czyni z nas fotografa.

Zaczęły się wyjazdy na warsztaty, poszukiwanie osób, od których chcę się uczyć spowodowało, że zwiedziłam kawałek Polski. Z czasem okazało się, że programy graficzne również pokochałam, co daje już możliwość nieograniczonego tworzenia, rozbudzania mojej kreatywności, to coś, co powoduje łaskotanie w brzuchu, jak o tym myślę. Gdy zaczyna się robić to, co się czuję głęboko w sercu, czasami trudno przestać, wyznaczyć sobie granice, na przykład pierwszą sesję noworodkową swojego dziecka zrobiłam już 6 dni po porodzie. Po pewnym czasie trzeba z tym walczyć i wyznaczać sobie granice. Pracując u siebie nie zamykasz drzwi do biura o godzinie 16.00 i masz wolne.

Iza Guzowska

www.izabelaguzowska.pl

autor: Białostocka Akademia Rodziny

facebook