Warsztaty - Trening Skutecznego Rodzica

Warsztaty - Trening Skutecznego Rodzica

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na warsztaty - Trening Skutecznego Rodzica, które rozpoczną się 02 października 2019 r. o godz. 17:00.

Warsztaty odbywać się będą przez 8 kolejnych śród w godz. 17:00 - 20:00, począwszy od dnia 02 października 2019 r., a kończąc dnia 20 listopada 2019 r.

Trening Skutecznego Rodzica umożliwia zdobycie nowych, sprawdzonych umiejętności w komunikacji, aby móc nawiązać dobre relacje z dzieckiem, współmałżonkiem, przyjacielem czy współpracownikiem. Na zajęciach dowiesz się m.in.:

  • jak wychować dziecko bez krzyku i klapsów,
  • jak ustalać reguły i rozwiązywać konflikty,
  • kiedy słuchać dziecka, a kiedy do niego mówić,
  • jak rozpoznawać potrzeby swoje i innych,
  • czy warto mówić o swoich uczuciach.

Warsztaty poprowadzi Pani Krystyna Nowak - od 2006 roku certyfikowany trener Treningu Skutecznego Rodzica wg dr. Thomasa Gordona, która ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Obecnie jest dyrektorem Niepublicznego Przedszkola „Europrymusek”. Model Gordona stał się jej pasją. Stosuje go w rodzinie i w pracy oraz we wszystkich relacjach. Wierzy w to, że dzieci wychowywane w modelu Gordona są błyskotliwe, twórcze, empatyczne, chętne do nauki.

Warsztaty są skierowane do osób dorosłych, rodziców i wychowawców.

Zajęcia odbędą się w Białostockiej Akademii Rodziny w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku przy ul. Ciepłej 32 (parter, sala nr 10).

Osoby chętne proszone są o zapisanie się poprzez formularz rejestracyjny.

W trakcie trwania warsztatów Organizatorzy zapewniają na miejscu fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat. Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.

UWAGA!!!

Udział w warsztatach jest bezpłatny (koszt organizacji kursu, opieki nad dziećmi i trenera pokrywa Białostocka Akademia Rodziny). Uczestnicy pokrywają koszt zakupu materiałów dydaktycznych. Aby uczestniczyć w zajęciach każdy z uczestników jest zobowiązany do zakupu ww. materiałów w cenie 150 zł. na osobę (płatne u trenera).

Serdecznie zachęcamy do udziału!

autor: Białostocka Akademia Rodziny

facebook