RODZINNE TRENINGI BIEGOWE

RODZINNE TRENINGI BIEGOWE

B​iałostocka Akademia Rodziny zaprasza na Rodzinne trening biegowy, które odbędzie się dnia 09 września 2019 r. o godz. 18:00.

Zajęcia skierowane są do duetów rodziców z dziećmi (dzieci powyżej 10 roku życia).

Zajęcia odbędą się w poniedziałek dnia 09 września 2019 r. w godz. 18:00 - 19:00.

Trening, będzie miał charakter zabawy biegowej do której włączane będą różnorodne ćwiczenia poprawiające cechy motorycze takie jak: siła, szybkość, zwinność.

W treningu wykorzystywane będzie zarówno obciążenie własnego ciała (wspinanie po linie, podciąganie, pompki) jak i obciążenie zewnętrzne typu:
- przenoszenie ciężkich przedmiotów z miejsca na miejsce,
- przerzucanie piłek lekarskich.
Wykorzystane będą również opony jako urozmaicenie w treningu oporowym.
Rozległy teren obiektu przy ul. Węglowej 8 posłuży do realizacji elementów biegowych.
Część ćwiczeń inspirowana będzie przeszkodami jakie napotkać można w trakcie wydarzeń sportowych jakimi są wyżej wspomniane biegi z przeszkodami OCR (Obstacle Course Racing) ale nie zabraknie także klasycznych i popularnych ćwiczeń znanych każdemu z lekcji wychowania fizycznego.

Zajęcia poprowadzi Pan Radosław Załuska - z wykształcenia nauczyciel wychowania fizycznego. Na co dzień pomaga ludziom w osiąganiu formy fizycznej i zdrowia. Od 11 lat pracuje jako trener osobisty i przygotowania motorycznego w klubie fitness. Trener grupy biegowej „OUTDOOR TRAINING” specjalizującej się w biegach z przeszkodami typu Hero Run, Runmageddon.

Trening odbędzie się przy ul. Węglowej 8 na obiekcie sportowo-rekreacyjnym „Węglowa Street Workout”, tuż za placem zabaw.

Osoby chętne proszone są o zapisanie się poprzez wypełnienie jednego formularza rejestracyjnego dla jednego duetu rodzic z dzieckiem. W polu UWAGI należy podać imię i wiek dziecka.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

autor: Białostocka Akademia Rodziny

facebook