Zajęcia ogólnorozwojowe dla rodziców z dziećmi - „SOCATOTS”

Zajęcia ogólnorozwojowe dla rodziców z dziećmi - „SOCATOTS”

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na zajęcia ogólnorozwojowe dla rodziców z dziećmi - „SOCATOTS”, które rozpoczną się 06 maja 2019 r. o godz. 17:00.

Zajęcia skierowane są do duetów rodziców z dziećmi (dzieci w wieku 3-5 r.ż.).

Zajęcia odbywać się będą przez 5 kolejnych poniedziałków w godz. 17:00 - 18:00, począwszy od dnia 06 maja 2019 r., a kończąc dnia 03 czerwca 2019 r.

„SOCATOTS” to największa na świecie sieć szkółek piłkarskich oferujących zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci. Dzięki ćwiczeniom z trenerem w grupie rówieśniczej oraz aktywnemu udziałowi rodziców, dzieci mogą lepiej rozwijać się zarówno fizycznie, jak i społecznie.

„SOCATOTS” to również wielopłaszczyznowe ćwiczenie umysłu poprzez różnorodne aktywności, jak choćby rozpoznawanie kolorów, zapoznanie dzieci z literami i cyframi oraz rymowanki. Oprócz kształtowania świadomości przestrzennej rozwijane są: samodyscyplina, wytrwałość, odpowiedzialność, koncentracja, pamięć oraz ogólne zdolności poznawcze i językowe. Dzięki uczestnictwu w zajęciach grupowych dzieci uczą się współpracy, kreatywnego rozwiązywania problemów oraz szacunku wobec innych. U maluchów rośnie pewność siebie, duma z własnych osiągnięć i samoocena.

Zajęcia odbędą się w nowoczesnej klimatyzowanej sali fitness wyposażonej we wszystkie niezbędne sprzęty w Hali Zwycięstwa przy ul. Zwycięstwa 10.

Osoby chętne proszone są o zapisanie się poprzez wypełnienie jednego formularza rejestracyjnego dla jednego duetu rodzic z dzieckiem. W polu UWAGI należy podać imię i wiek dziecka.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

autor: Białostocka Akademia Rodziny

facebook