Wykład J. Pulikowskiego „Jak budować więzi w małżeństwie i rodzinie?”

Wykład J. Pulikowskiego „Jak budować więzi w małżeństwie i rodzinie?”

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na wykład autora wielu książek Jacka Pulikowskiego pt. „Jak budować więzi w małżeństwie i rodzinie?”, który odbędzie się 6 maja 2018 r. o godzinie 18:00

Wykład odbędzie się w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku, ul. Brukowa 2

Prowadzący:

Jacek Pulikowski - mąż i ojciec trójki dzieci. Poza tym dr inżynier, wykładowca na Politechnice Poznańskiej oraz wykładowca Studium Rodziny przy Wydziale Teologicznym UAM w Poznaniu. Od około trzydziestu lat czynnie zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin. Razem z żoną w poradni małżeńskiej doradza rodzinom w kryzysie, prowadzi kursy przedmałżeńskie, a także pomaga młodym przygotować się do odpowiedzialnego małżeństwa i założenia rodziny.
Autor wielu książek m.in.: „Miejsce płciowości w miłości”, „O męskości - nie tylko dla mężczyzn”, „Gdzie ci mężczyźni? O męskości dla kobiet i mężczyzn”, „Małżeństwo i rodzina - 50 pytań”, „Jak budować więzi w rodzinie?”, „Razem czy osobno?” .

W trakcie trwania zajęć, organizatorzy zapewniają na miejscu fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat.

Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.

autor: Mirosław Truchel

facebook