„Zrób doskonałe zdjęcia swoim dzieciom” - warsztaty fotograficzne

„Zrób doskonałe zdjęcia swoim dzieciom” - warsztaty fotograficzne

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na warsztaty fotograficzne dla rodziców z dziećmi, na których rodzice poznawać będą techniki fotografii. Zajęcia odbędą się dnia 17 marca 2016 r. o godz. 16:30.

W życiu rodzinnym mamy wiele okazji, by zamieniać się w fotografów: narodziny dziecka, ważne wydarzenia i uroczystości, pierwszy uśmiech, pierwszy ząb, pierwsza zupka, pierwsza klasa, dziewczyna, bryka, wnuczka… Pamięć jest ulotna, a zdjęcia pozostają! Warto więc robić je doskonale.

Warsztaty trwają ok. 3 godzin, składają się z części teoretycznej na temat zasad fotografiki oraz części praktycznej, podczas której wykonujemy zdjęcia swoim dzieciom pod okiem fotografa. Na zakończenie zostaną przeanalizowane i omówione efekty prac uczestników.

Na warsztaty zapraszamy rodziców wraz ze swoimi pociechami. W trakcie części teoretycznej dla dzieci zapewniamy dobrą zabawę, zaś w części praktycznej dzieci zamieniają się w celebrytów, a rodzice w paparazzi.

Plan warsztatów:

  • 1 godz. - wprowadzenie do fotografii dziecięcej - kadrowanie, oświetlenie, zachowanie dzieci, przykładowe zdjęcia i techniki
  • 1 godz. - zajęcia praktyczne: ćwiczenia pod okiem fotografów
  • 1 godz. - omówienie wybranych zdjęć wykonanych przez uczestników

Warsztaty odbędą się w Białostockiej Akademii Rodziny ul. Sokólska 1, w sali nr 115.

Na warsztaty należy zabrać swój aparat fotograficzny (dowolna marka lub typ aparatu).

Aby zapisać się na warsztaty należy wypełnić formularz rejestracyjny koniecznie podając wiek dziecka (lub dzieci) w polu „uwagi”, które będzie uczestniczyło w warsztatach.

autor: Mirosław Truchel

facebook