WARSZTATY WIZAŻU I MAKIJAŻU

WARSZTATY WIZAŻU I MAKIJAŻU

​Białostocka Akademia Rodziny zaprasza do uczestnictwa w warsztatach wizażu i makijażu.

Program warsztatów:

  • podstawy makijażu i pielęgnacji skóry - teoria
  • indywidualny przegląd kosmetyków uczestniczek kursu
  • prezentacja makijażu dziennego „krok po kroku” na modelce
  • wykonanie makijażu dziennego przez uczestniczki kursu pod okiem makijażystki
  • prezentacja makijażu wieczorowego „krok po kroku” na modelce
  • wykonanie makijażu wieczorowego przez uczestniczki kursu pod okiem makijażystki

Prowadząca:
Marta Gąska - profesjonalna makijażystka.
Na swoim koncie ma współpracę z największymi gwiazdami kina i estrady min: Edytą Górniak, Małgorzatą Socha, Justyną Steczkowską, Małgorzatą Foremniak. Pracuje przy największych pokazach mody ("BOHOBOCO", „BIZUU”), sesjach zdjęciowych oraz Show TV takich jak „Taniec z Gwiazdami”. Dzięki współpracy z wytwórnią Universal miała przyjemność malować gwiazdy światowego formatu takie jak: STING, Mealnie C, Kate Ryan.

Na warsztaty należy ze sobą zabrać kosmetyki kolorowe których używa się na co dzień np: podkład, puder, cienie do powiek, tusz do rzęs, kredki do oczu, róże, brązery, pomadki, błyszczyki oraz akcesoria do makijażu: pędzle, lusterko.

Zajęcia odbędą się dnia 11 czerwca 2015 r. o godz. 16:30 w Białostockiej Akademii Rodziny, ul. Sokólska 1 w sali nr 115.
W trakcie trwania warsztatów Organizatorzy zapewniają na miejscu fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat. Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.

autor: Mirosław Truchel

facebook