Wykład p. Jacka Pulikowskiego - znanego autora wielu książek.

Wykład p. Jacka Pulikowskiego - znanego autora wielu książek.

​Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na wykład p. Jacka Pulikowskiego pt. „Małżeństwo – dramat czy przygoda? Jak dbać o relacje małżeńskie?”

Spotkanie jest przeznaczone dla małżeństw i wszystkich, którym na sercu leży dobro rodziny. Wykład poświęcony będzie w szczególności dobrym relacjom i szczęściu w małżeństwie.

Prowadzący:
Jacek Pulikowski - mąż i ojciec trójki dzieci. Poza tym dr inżynier, wykładowca na Politechnice Poznańskiej oraz wykładowca Studium Rodziny przy Wydziale Teologicznym UAM w Poznaniu. Od około trzydziestu lat czynnie zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin. Razem z żoną w poradni małżeńskiej doradza rodzinom w kryzysie, prowadzi kursy przedmałżeńskie, a także pomaga młodym przygotować się do odpowiedzialnego małżeństwa i założenia rodziny.
Autor wielu książek m.in.: „Miejsce płciowości w miłości”, „O męskości - nie tylko dla mężczyzn”, „Gdzie ci mężczyźni? O męskości dla kobiet i mężczyzn”, „Małżeństwo i rodzina - 50 pytań”, „Jak budować więzi w rodzinie?”, „Razem czy osobno?”.

Zajęcia odbędą się w dniu 26 kwietnia 2015 r. w godzinach 16:30 - 18:30
w Auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza, ul. Brukowa 2 w Białymstoku.

W trakcie trwania zajęć, organizatorzy zapewniają fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat, w siedzibie Białostockiej Akademii Rodziny przy ul. Sokólskiej 1.
Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.

autor: Mirosław Truchel

facebook