Trening pamięci - warsztaty z robotem Photon dla dzieci 7-9 lat

Trening pamięci - warsztaty z robotem Photon dla dzieci 7-9 lat

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na warsztaty programowania z robotem Photon od podstaw dla dzieci w wieku 7-9 lat (klasy 1–3 szkoły podstawowej), które rozpoczną się 12 kwietnia 2024 r. o godz. 17:00.

Trening pamięci to cykl 3 spotkań mających na celu wprowadzenie do kodowania i programowania z wykorzystaniem robota Photon dla dzieci w wieku 7-9 lat (klasy 1-3 szkoły podstawowej).

Warsztaty mają na celu wzmacnianie kompetencji interdyscyplinarnych, gdzie przy wykorzystaniu robotów oraz dedykowanych aplikacji i zestawów zadań dostosowanych do wieku dzieci, poprzez zabawę, nauczą się m.in. pracy w grupie

rówieśniczej, podejścia zadaniowego do stawianych problemów, logicznego myślenia, treningu pamięci – wstępu i solidnych podstaw do nauki programowania z prawdziwego zdarzenia.

Terminy zajęć:

12, 19, 26.04.2024 r. (piątek) w godz. 17.00 - 19.00


Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku 7-9 lat, które nie miały jeszcze styczności z robotem Photon.


Miejsce zajęć: Białostocka Akademia Rodziny, ul. Ciepła 32, sala nr 8 (parter).

Prosimy o zapisanie chętnych dzieci poprzez formularz rejestracyjny - w polu UWAGI proszę wpisać wiek dziecka.

Rodzice mają obowiązek wcześniejszego zgłoszenia nieobecności telefonicznie lub sms-em. W przypadku dwóch nieobecności, uczestnicy zostają skreśleni z listy.

Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy

Dokument „Standardy ochrony małoletnich”, stosowany w Białostockim Centrum Edukacji, dostępny jest na BIP BCE pod adresem: https://bce-bip.edu.bialystok.pl/zarzadzenia/zarzadzenie-nr-1524.html

autor: Białostocka Akademia Rodziny

facebook