Zajęcia ogólnorozwojowe dla rodziców z dziećmi 3-5 lat

Zajęcia ogólnorozwojowe dla rodziców z dziećmi 3-5 lat

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na zajęcia ogólnorozwojowe dla rodziców z dziećmi, które rozpoczną się 13 kwietnia 2024 r. o godz. 9:00.

Zajęcia skierowane są do duetów rodziców z dziećmi (dzieci w wieku 3-5 r.ż.).


Dzięki zajęciom ogólnorozwojowym, ćwiczeniom z trenerem w grupie rówieśniczej oraz aktywnemu udziałowi rodziców, dzieci mogą lepiej rozwijać się zarówno fizycznie, jak i społecznie.

Na zajęciach grupowych dzieci uczą się współpracy, kreatywnego rozwiązywania problemów oraz szacunku wobec innych. U maluchów rośnie pewność siebie, duma z własnych osiągnięć i samoocena.

Zajęcia odbędą się w nowoczesnej klimatyzowanej sali wyposażonej we wszystkie niezbędne sprzęty w Klubie Sportowym Lwy Białystok przy ul. Zwycięstwa 10.

Na zajęciach obowiązuje strój sportowy oraz obuwie na zmianę dla rodzica i dziecka.

Terminy - cykl 6 spotkań w godz. 9.00 - 10.00

13, 20, 27 kwietnia 2024 r.
11, 18, 25 maja 2024 r.

Osoby chętne proszone są o zapisanie się na wybrany termin przez wypełnienie jednego formularza rejestracyjnego dla jednego duetu rodzic z dzieckiem. W polu UWAGI należy podać imię i wiek dziecka.

Rodzice mają obowiązek wcześniejszego zgłoszenia nieobecności telefonicznie lub sms-em. W przypadku dwóch nieobecności, uczestnicy zostają skreśleni z listy.

Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

autor: Białostocka Akademia Rodziny

facebook