Bezpłatne porady psychologa w Białostockiej Akademii Rodziny

Bezpłatne porady psychologa w Białostockiej Akademii Rodziny

Od 13 listopada 2014 roku w ramach Białostockiej Akademii Rodziny będzie można skorzystać z konsultacji z psychologiem. Na konsultacje można zapisywać się indywidualnie lub razem ze współmałżonkiem.

Do Państwa dyspozycji będzie psycholog p. Edyta Sieńko, która będzie pełnić dyżury od 13 listopada w kolejne poniedziałki (17 listopada, 24 listopada, 1 grudnia, 8 grudnia i 15 grudnia) i czwartki (13 listopada, 20 listopada, 27 listopada, 4 grudnia i 11 grudnia) w godzinach od 15:30 do 19:30.

Aby umówić się na spotkanie należy wcześniej zadzwonić pod numer 85 743 67 85.

Kilka słów o psychologu:

Edyta Sieńko - Psycholog i psychoterapeuta oraz nauczyciel muzyki. Ukończyła psychologię kliniczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Swoje wieloletnie doświadczenie zdobywała w pracy z dziećmi i rodziną w szkole, w Białostockim Hospicjum dla Dzieci oraz w prywatnym gabinecie psychoterapeutycznym. Prowadzi terapię indywidualną z dorosłymi i terapię rodzinną. Doskonali swoje umiejętności terapeutyczne w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Łodzi. Uzyskała certyfikat mediatora rodzinnego rekomendowanego przez Polskie Stowarzyszenie Mediatorów Rodzinnych oraz ukończyła szkolenia terapii krótkoterminowej. Posiada doświadczenie w prowadzeniu grup wsparcia dla osób w żałobie.

autor: Mirosław Truchel

facebook