Wykład online „Niskie poczucie własnej wartości u nastolatka”

Wykład online „Niskie poczucie własnej wartości u nastolatka”

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na wykład online „Niskie poczucie wartości własnej u nastolatka", który odbędzie się 11 września 2023 r. w godz. 17.00-19.00.

Poczucie własnej wartości to jeden z głównych czynników, który determinuje jakość życia i funkcjonowanie dzieci i nastolatków. Czasem zdarza się, że samoocena naszego dziecka ulega widocznemu obniżeniu, szczególnie w okresie dojrzewania. Jeśli widzimy, że nasz nastolatek coraz częściej mówi o sobie źle, nie wierzy w swoje możliwości, ma kłopoty z kontaktami z innymi powinniśmy reagować. Jak reagować kiedy tak się dzieje, jak z nim wtedy rozmawiać?

Podczas wykładu uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak kształtuje się samoocena człowieka, jakie zagrożenia niesie niskie poczucie własnej wartości oraz w jaki sposób można pomóc młodemu człowiekowi.

Prowadząca: Justyna Bacławska - pedagog, terapeuta w Centrum Pomocy Dzieciom Stowarzyszenia Klanza w Białymstoku-od 12 lat prowadzący grupy terapeutyczne, treningi oraz indywidualne wsparcie oraz terapię dzieci i młodzieży w szeroko rozumianym kryzysie, trener I stopnia PSPiA KLANZA od 9 lat prowadzący szkolenia kierowane do rodziców, nauczycieli, specjalistów zakresie pomocy i pracy z dziećmi i młodzieżą


Wykład odbędzie się 11.09.2023 r. (poniedziałek) w godzinach: 17.00-19.00 ONLINE


Link do wykładu „Niskie poczucie wartości nastolatka”

Serdecznie zachęcamy do udziału!

autor: Białostocka Akademia Rodziny

facebook