Zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku 2-3 lata

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku 2-3 lata

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku 2-3 lata wraz z opiekunem, które rozpoczną się 7 września 2023 r. o godz. 17:00.

Zajęcia skierowane są do duetów rodziców z dziećmi (dzieci w wieku 2-3 r.ż.).

Na zajęciach będziemy się świetnie bawić w świecie muzyki. Odkryjemy talenty wokalne i taneczne.

W formie zabaw, poznamy ćwiczenia emisyjne, oddechowe oraz piosenki o różnej tematyce, a następnie połączymy je z ruchem i tańcem.

Będzie nam towarzyszyła muzyka klasyczna, do której stworzymy opowieści i przekażemy je w formie improwizacji czy gry na instrumentach Orffa.

Dziecko ma szansę na integrację z rówieśnikami w grupie, rozwinie zainteresowania muzyczno-ruchowe, poczucie rytmu, pamięć, czy wyobraźnię muzyczną.

Zajęcia poprowadzi - Agnieszka Kalinowska, zawodowy muzyk. Specjalizuje się w umuzykalnianiu niemowląt i małych dzieci. Od 2008 roku prowadzi Krainę Twórczego Dziecka KALISIOWO, współpracując z wieloma placówkami żłobkowymi i przedszkolnymi na terenie Trójmiasta, a obecnie na Podlasiu.

Cykl 10 spotkań we czwartki w godz. 17.00 - 17.40:

7, 14, 21, 28 września 2023 r.
5, 12, 19, 26 października 2023 r.
2, 9 listopada 2023 r.

Miejsce: Białostocka Akademia Rodziny, ul. Ciepła 32, 15-472 Białystok, AULA

Osoby chętne proszone są o zapisanie się przez wypełnienie jednego formularza rejestracyjnego dla jednego duetu rodzic z dzieckiem. W polu UWAGI należy podać imię i wiek dziecka.

Rodzice mają obowiązek wcześniejszego zgłoszenia nieobecności telefonicznie lub sms-em. W przypadku dwóch nieobecności, uczestnicy zostają skreśleni z listy.

Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

autor: Białostocka Akademia Rodziny

facebook