Survival dla rodziców z dziećmi 6+

Survival dla rodziców z dziećmi 6+

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na survival przeznaczony dla rodziców z dziećmi w wieku od 6 lat, który odbędzie się dnia 2 lipca 2023 r. w godzinach 9:00-17:00.

Zajęcia podczas survivalu prowadzone będą w sposób maksymalnie praktyczny bez zbędnych materiałów teoretycznych. Uczestnicy przyswajają umiejętności praktyczne przez osobiste wykonywanie ćwiczeń będąc przez cały czas na powietrzu i w ruchu. Instruktorzy pełnią funkcję liderów grupy, którzy kierują jej działaniami zachęcając do wykonywania praktycznych czynności przetrwaniowych.

Realizując scenariusz gry zgodnie z praktyką tzw. “mil-sim” uczestnicy nabywają praktyczne umiejętności przetrwania: elementy pierwszej pomocy, transport rannego, budowa noszy, rozniecanie ognia, zdobywanie wody, budowa kryjówki, elementy kamuflażu, przeprawa przez rzekę, sygnalizacja alarmowa, itp.

Impreza zakończona zostanie rozdaniem medali, wspólnym ogniskiem z pieczeniem kiełbasek, przy dźwięku turystycznych piosenek.

Termin: 2 lipca 2023 r. w godz. 9:00-17:00

Miejsce: okolice Korycina

Uczestnicy survivalu na miejsce dotrą we własnym zakresie.

Koszt: bezpłatnie dla uczestników (koszt całkowity pokrywa Białostocka Akademia Rodziny).

Aby wziąć udział w wyprawie należy zarejestrować się za pomocą formularza rejestracyjnego.

WAŻNE! Jedna rodzina robi tylko jedną rezerwację, a w polu „UWAGI” w formularzu proszę wpisać imiona i nazwiska członków rodziny, którzy będą uczestniczyć w survivalu. Przy dziecku należy podać jego wiek.

Pierwszeństwo udziału w survivalu mają rodziny, które jeszcze nie uczestniczyły w wyprawie organizowanej przez Białostocką Akademię Rodziny.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy!

autor: Białostocka Akademia Rodziny

facebook