WARSZTATY RODZINNE - GARNCARSTWO

WARSZTATY RODZINNE - GARNCARSTWO

​Białostocka Akademia Rodziny zaprasza do uczestnictwa w warsztatach rodzinnych z garncarstwa, które rozpoczną się dnia 24.06.2023 r.

Warsztaty z garncarstwa mają na celu przybliżenie dzieciom dawno zapomniany proces tworzenia użytecznych i dekoracyjnych rzeczy z gliny, a rodzicom pokazanie, że z wiekiem nie powinniśmy zapominać o kreatywności.

Warsztaty są dwuczęściowe:

I spotkanie - 24.06.2023 r. w godz. 11.00 - 12.30 - tworzenie z gliny metodami wałeczkowymi, z płata i przez wygniatanie, a także spróbujemy sił na kole garncarskim!

II spotkanie - 1.07.2023 r. w godz. 11.00 - 12.30 - zdobienie wypalonych na biskwit prac przez szkliwienie.

Każdy uczestnik zabierze do domu gotowe dzieła zdatne do użytku!

Dajmy się ponieść wyobraźni!

Warsztaty odbędą się w Białostockiej Akademii Rodziny w Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Henryka Sienkiewicza w Białymstoku przy ul. Ciepłej 32 (parter, sala nr 8).

WARSZTATY PRZEZNACZONE SĄ DLA RODZICÓW Z DZIEĆMI POWYŻEJ 6 ROKU ŻYCIA.

Osoby chętne proszone są o zapisanie się poprzez formularz rejestracyjny - oddzielnie dla każdej osoby - w przypadku dzieci w polu UWAGI należy podać wiek.

W trakcie trwania warsztatów Organizatorzy zapewniają na miejscu fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat. Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym

Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!

autor: Białostocka Akademia Rodziny

facebook