Wykład online Dobre relacje z nastolatkiem

Wykład online Dobre relacje z nastolatkiem

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na wykład online „Dobre relacje z nastolatkiem - sposoby na porozumienie z dorastającym dzieckiem", który odbędzie się 12 czerwca 2023 r. w godz. 17.00-19.00.
Okres dojrzewania to czas w którym zarówno młody człowiek jak i rodzice przeżywają wiele niepewności związanej z przemianami jakie niesie dojrzewanie. To co sprawdzało się na wcześniejszym etapie rozwoju często przestaje być wystarczające. Nowe zasady, sposoby kontaktu by były skuteczne wymagają uwzględnienia specyfiki potrzeb i ograniczeń nastolatka. Często buntownicze zachowania nastolatka zachęcają do nasilenia kontroli i wprowadzania ograniczeń co nasila opór i napięcie w relacji z dzieckiem. Trudno może być wtedy pozwalać na autonomię, do której dąży nastolatek. W jaki sposób wobec tego mieć dobrą relację z dorastającym dzieckiem, jak rozumieć jego zachowania, co robić by wspierać go w rozwoju, w jaki sposób stawiać granice?

Prowadząca:

Justyna Bacławska- pedagog, terapeuta w Centrum Pomocy Dzieciom Stowarzyszenia Klanza w Białymstoku-od 12 lat prowadzący grupy terapeutyczne, treningi oraz indywidualne wsparcie oraz terapię dzieci i młodzieży w szeroko rozumianym kryzysie, trener I stopnia PSPiA KLANZA od 9 lat prowadzący szkolenia kierowane do rodziców, nauczycieli, specjalistów zakresie pomocy i pracy z dziećmi i młodzieżą

Wykład odbędzie się 12.06.2023 r. (poniedziałek) w godzinach: 17.00-19.00 ONLINE

Link do spotkania

https://meet.jit.si/ColourfulPrayersProjectDaily

Osoby chętne proszone są o zapisanie się poprzez formularz rejestracyjny.

Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

autor: Białostocka Akademia Rodziny

facebook