Zajęcia ogólnorozwojowe dla rodziców z dziećmi 3-5 lat

Zajęcia ogólnorozwojowe dla rodziców z dziećmi 3-5 lat

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na zajęcia ogólnorozwojowe dla rodziców z dziećmi, które rozpoczną się 15 kwietnia 2023 r. o godz. 9:00.

Zajęcia skierowane są do duetów rodziców z dziećmi (dzieci w wieku 3-5 r.ż.).

Dzięki zajęciom ogólnorozwojowym, ćwiczeniom z trenerem w grupie rówieśniczej oraz aktywnemu udziałowi rodziców, dzieci mogą lepiej rozwijać się zarówno fizycznie, jak i społecznie.

Na zajęciach grupowych dzieci uczą się współpracy, kreatywnego rozwiązywania problemów oraz szacunku wobec innych. U maluchów rośnie pewność siebie, duma z własnych osiągnięć i samoocena.

Zajęcia odbędą się w nowoczesnej klimatyzowanej sali wyposażonej we wszystkie niezbędne sprzęty w Klubie Sportowym Lwy Białystok przy ul. Zwycięstwa 10.

Na zajęciach obowiązuje strój sportowy oraz obuwie na zmianę dla rodzica i dziecka.

Terminy - cykl 6 spotkań:

15, 22, 29 kwietnia 2023 r. w godz. 9.00 - 10.00

6, 13, 20 maja 2023 r. w godz. 9.00 - 10.00


Osoby chętne proszone są o zapisanie się na wybrany termin przez wypełnienie jednego formularza rejestracyjnego dla jednego duetu rodzic z dzieckiem. W polu UWAGI należy podać imię i wiek dziecka.


Rodzice mają obowiązek wcześniejszego zgłoszenia nieobecności telefonicznie lub sms-em. W przypadku dwóch nieobecności, uczestnicy zostają skreśleni z listy.

Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

autor: Białostocka Akademia Rodziny

facebook