SPOTKANIE - RODZIC, JAKO DORADCA SWOJEGO DZIECKA W WYBORZE SZKOŁY...

SPOTKANIE - RODZIC, JAKO DORADCA SWOJEGO DZIECKA W WYBORZE SZKOŁY...

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na spotkanie „Rodzic, jako doradca swojego dziecka w wyborze szkoły ponadpodstawowej”.

ZMIANA DATY SPOTKANIA NA 5 KWIETNIA 2023 R.

Drodzy Rodzice,

Zapraszamy Państwa na spotkanie z doradcami zawodowymi Lokalnego Centrum Doradztwa Zawodowego na temat „Na co zwrócić uwagę, kiedy dziecko wybiera szkołę ponadpodstawową?”

Przekażemy Państwu najważniejsze informacje dotyczące tegorocznej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Spotkanie adresowane jest przede wszystkim do rodziców uczniów klas VIII szkół podstawowych.

Czekamy na Państwa 5 kwietnia 2023 o godz. 16.30 - 18.00

Prowadzące spotkanie:

Fidura Elżbieta, Pogorzelska Beata i Anna Rolak – doradcy zawodowi Lokalnego Centrum Doradztwa Zawodowego w Centrum Kształcenia Ustawicznego im. H. Sienkiewicza w Białymstoku.

Miejsce: Białostocka Akademia Rodziny w Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Henryka Sienkiewicza w Białymstoku przy ul. Ciepłej 32 - Aula.

Osoby chętne proszone są o zapisanie się poprzez formularz rejestracyjny.

W trakcie trwania warsztatów Organizatorzy zapewniają na miejscu fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat. Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym

Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!

autor: Białostocka Akademia Rodziny

facebook