Spotkanie grupy genealogicznej

Spotkanie grupy genealogicznej

Białostocka Akademia Rodziny serdecznie zaprasza na spotkanie grupy genealogicznej, które rozpocznie się 15.02.2023 r. o godz. 18:00.

Grupa powstała po warsztatach pn. „Skąd nasz ród” prowadzonych przez dr Małgorzatę Frąckiewicz i Kamila Leszczyńskiego z Łomżyńskiego Towarzystwa Naukowego im. Wagów. Pasjonaci genealogii prowadzą poszukiwania swoich przodków. Wszystkie osoby zainteresowane odkrywaniem własnej tożsamości są mile widziane. Grupa spotyka się raz w miesiącu.

W tym miesiącu spotkanie odbędzie się 15.02.2023 online na platformie MS Teams.

Rozpoczęcie o godzinie 18.00.

Przedstawiamy niezwykłe małżeństwo, które połączyła wspólna pasja.

MARTYNA I ANDRZEJ JANKOWSCY w trakcie spotkania zaprezentują swoje metody odkrywania historii rodzinnych, prowadzenia badań genealogicznych oraz osiągane w ich wyniku zaskakujące rezultaty, które mogą być inspiracją dla innych.
ANDRZEJ JANKOWSKI - z wykształcenia elektryk, pasjonuje się historią od czasu szkoły podstawowej.
MARTYNA ALEKSANDRA JANKOWSKA z d. Olszewska - z wykształcenia farmaceutka, pasjonuje się historią Ziemi Wiskiej, skąd pochodzi jej rodzina.

Genealogią zajmują się wspólnie od blisko 15 lat. Od wielu lat zbierają materiały m. in. fotograficzne i prasowe oraz różne pamiątki historyczne dotyczące Ziemi Wiskiej i Łomżyńskiej.

Serdecznie zapraszamy!

autor: Białostocka Akademia Rodziny

facebook