Zajęcia ogólnorozwojowe dla rodziców z dziećmi 3-5 lat

Zajęcia ogólnorozwojowe dla rodziców z dziećmi 3-5 lat

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na zajęcia ogólnorozwojowe dla rodziców z dziećmi, które rozpoczną się 3 września 2022 r. o godz. 9:00.

Zajęcia skierowane są do duetów rodziców z dziećmi (dzieci w wieku 3-5 r.ż.).

Dzięki zajęciom ogólnorozwojowym, ćwiczeniom z trenerem w grupie rówieśniczej oraz aktywnemu udziałowi rodziców, dzieci mogą lepiej rozwijać się zarówno fizycznie, jak i społecznie.

Na zajęciach grupowych dzieci uczą się współpracy, kreatywnego rozwiązywania problemów oraz szacunku wobec innych. U maluchów rośnie pewność siebie, duma z własnych osiągnięć i samoocena.

Zajęcia odbędą się w nowoczesnej klimatyzowanej sali wyposażonej we wszystkie niezbędne sprzęty w Klubie Sportowym Lwy Białystok przy ul. Zwycięstwa 10.

Na zajęciach obowiązuje strój sportowy oraz obuwie na zmianę dla rodzica i dziecka.

Terminy spotkań:

3, 10, 17, 24.09.2022 r. w godz. 9.00 - 10.00

1, 8.10.2022 r. w godz. 9.00 - 10.00

Osoby chętne proszone są o zapisanie się na wybrany termin przez wypełnienie jednego formularza rejestracyjnego dla jednego duetu rodzic z dzieckiem. W polu UWAGI należy podać imię i wiek dziecka.

Rodzice mają obowiązek wcześniejszego zgłoszenia nieobecności telefonicznie lub sms-em. W przypadku dwóch nieobecności, uczestnicy zostają skreśleni z listy.

Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

autor: Białostocka Akademia Rodziny

facebook