Warsztaty dla kobiet „Moc i piękno kobiecości”

Warsztaty dla kobiet „Moc i piękno kobiecości”

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na bezpłatne dwudniowe warsztaty dla kobiet „Moc i piękno kobiecości”, które rozpoczną się 25 czerwca 2022 r. o godz. 15.00.

Kochana Kobieto,

Oderwij się od codzienności, spraw sobie chwilę relaksu, zatrzymaj się w tu i teraz. Każda zmiana zaczyna się od pierwszego kroku. Zapraszam Cię do fascynującej przygody w odkrywaniu Mocy i Piękna Kobiecości. Spotkamy się w gronie kobiet poszukujących miłości i szczęścia, gotowych do rozwoju, wzrastania i odkrywania siebie na nowo. Kiedy my kobiety wspieramy się wzajemnie nasza osobista moc rośnie. Dzieje się tak, kiedy spędzamy czas razem, dzielimy się swoim życiem, rozmawiamy, tworzymy rękodzieło, tańczymy, śmiejemy się, uczymy się nawzajem, kontaktujemy się z naturą i własnym wnętrzem, słuchamy głosu duszy i pragnień serca. Nie ma przypadków, w innej kobiecie dostrzegamy to co mamy w sobie, jak w lustrze widzimy odbicie siebie, widzimy piękno, które jest ukryte w nas. Zacznij od siebie. Odbuduj zaufanie do siebie, zaufanie do świata oraz głębokie połączenie z intuicją.

Ostatnie miesiące dostarczają nam szczególnego napięcia, stresu, poczucia niepewności, konfliktów w przestrzeni rodzinnej i społecznej. Może czujesz się wyczerpana, zniechęcona, bezradna, zmęczona, zaniepokojona o przyszłość własną i rodziny... zatrzymaj się na chwilę, wyjdź z codziennej rutyny, przestań być siłaczką, która na swoich barkach niesie problemy „całego świata”, zatroszcz się o siebie fizycznie, psychicznie i emocjonalnie. odpocznij,zrelaksuj się, doświadcz piękna chwili która trwa, pokochaj siebie.

Poprowadzę Cię tak, że w czasie tych warsztatów zajmiesz się tylko tym na co masz wpływ – samą sobą. Tak, możemy zmienić tylko siebie. Zmieniając siebie zmieni się świat i ludzie wokół nas. Otworzysz się na miłość, radość, zdrowie, wewnętrzny spokój.

PROGRAM:

SOBOTA 15.00 - 20.00

1 Poznajmy się.

2 Relaksacja. Rozluźnienie ciała.

3 Jak widzę siebie, jak mnie widzą inni.

4 Jaki wpływ na zdrowie mają uczucia i emocje.

NIEDZIELA 10.00 - 15.00

1 Czy potrafię przyjmować i dawać z miłością

2 Moc słów, moc dotyku.

3 Moja droga życia. Wsparcie innych, samotność, cel podróży.

Prowadząca: Bożena Tarasiewicz z Poradni Rodzinnej poMOC, doradca rodzinny, terapeuta, mediator

Proszę przynieść coś na przekąski. Kawę i herbatę zapewnia organizator.

Zajęcia odbędą się w Białostockiej Akademii Rodziny w Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Henryka Sienkiewicza w Białymstoku przy ul. Ciepłej 32 (w sali nr 25).

Osoby chętne proszone są o zapisanie się poprzez formularz rejestracyjny.

W trakcie trwania warsztatów Organizatorzy zapewniają na miejscu fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat. Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

autor: Białostocka Akademia Rodziny

facebook