WYKŁAD „RODZIC, JAKO DORADCA SWOJEGO DZIECKA W WYBORZE SZKOŁY...

WYKŁAD „RODZIC, JAKO DORADCA SWOJEGO DZIECKA W WYBORZE SZKOŁY...

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na spotkanie „Rodzic, jako doradca swojego dziecka w wyborze szkoły ponadpodstawowej”, który odbędzie się 31 marca 2022 r. w godz. 16.30 - 18.00

Drodzy Rodzice,

Wiele badań wskazuje, iż to rodzina stanowi dla dziecka najważniejszy punkt odniesienia w rozumieniu świata, także tego związanego z pracą zawodową, wykonywaniem zawodu czy uczeniem się. Informacje przekazywane przez rodziców o zawodach, szkołach, pracy zawodowej to często pierwsze źródło informacji, które jest dla dzieci wiarygodne. Środowisko rodzinne silnie oddziałuje na to, co uczeń myśli o swojej przyszłości.

W związku w powyższym doradcy z Lokalnego Centrum Doradztwa Zawodowego proponują Państwu spotkanie na temat „Rodzic, jako doradca swojego dziecka w wyborze szkoły ponadpodstawowej”. Przekażemy Państwu najważniejsze informacje dotyczące tegorocznej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Zapraszamy do wspólnego zastanowienia się, jak wesprzeć dziecko w jego pierwszej decyzji edukacyjno-zawodowej.

Miejsce: Białostocka Akademia Rodziny w Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Henryka Sienkiewicza w Białymstoku przy ul. Ciepłej 32.

Osoby chętne proszone są o zapisanie się poprzez formularz rejestracyjny.

W trakcie trwania warsztatów Organizatorzy zapewniają na miejscu fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat.Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.

Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!

Serdecznie zachęcamy do udziału!

autor: Białostocka Akademia Rodziny

facebook