Warsztaty decoupage dla początkujących - cykl 3 spotkań

Warsztaty decoupage dla początkujących - cykl 3 spotkań

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na warsztaty decoupage - cykl 3 spotkań, które rozpoczną się 23 marca 2022 r. o godz. 16.30

Rozpoczynamy cykl warsztatów decoupage dla osób początkujących. Obejmie on trzy spotkania, na których poznamy techniki zdobienia przedmiotów. Zaczniemy od tych podstawowych, a zakończymy na zaawansowanych. Nauczymy się prawidłowo przyklejać serwetki, robić spękania jednoskładnikowe i dwuskładniowe oraz wykorzystywać wyciski z pianki lekkiej lub glinki do ozdabiania.


Uczestnik zgłasza się na cały cykl warsztatów, które rozpoczną się marcu, a zakończą w maju. W każdym miesiącu odbędzie się jedno spotkanie.

Terminy warsztatów:

1. 23 marca 2022 r. w godz. 16:30 do 19:30 - bransoletka

2. 13 kwietnia 2022 r. w godz. 16:30 do 19:30 - ozdoba wielkanocna

3. 11 maja 2022 r. w godz. 16:30 do 19:30 - chustecznik


Miejsce: Białostocka Akademia Rodziny w Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Henryka Sienkiewicza w Białymstoku przy ul. Ciepłej 32 (I piętro, sala nr 17).

Wszystkie materiały będą dostępne na miejscu. Ozdobiony przedmiot po zajęciach zabierzemy ze sobą.

Prosimy o przyniesienie suszarek do włosów. Na pierwsze zajęcia można też dodatkowo przynieść swoją drewnianą bransoletkę lub inną drewnianą biżuterię.


Warsztaty są przeznaczone dla osób dorosłych, początkujących.

Osoby chętne proszone są o zapisanie się poprzez formularz rejestracyjny.

W trakcie trwania warsztatów Organizatorzy zapewniają na miejscu fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat.Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.

Liczba miejsc ograniczona

Serdecznie zapraszamy

autor: Białostocka Akademia Rodziny

facebook