ZGODA NA BEZSILNOŚĆ, CZYLI JAK POPRAWIĆ SWOJE RELACJE W MAŁŻEŃSTWIE

ZGODA NA BEZSILNOŚĆ, CZYLI JAK POPRAWIĆ SWOJE RELACJE W MAŁŻEŃSTWIE

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na spotkanie z p. Rafałem Porzezińskim pt. „Zgoda na bezsilność, czyli jak poprawić swoje relacje w małżeństwie”

Prowadzący: Rafał Porzeziński

Wieloletni dziennikarz radiowy i telewizyjny. Prowadzący, autor i wydawca programów publicystycznych. Autor artykułówi na łamach „Frondy”, „Magazynu Familia”, „W drodze” oraz w „Różańcu”. Jego audycje i programy telewizyjne zdobywały główne nagrody na Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów i Multimediów w Niepokalanowie i na I Ogólnopolskim Katolickim Przeglądzie Programów Telewizyjnych w Łodzi. Do jego produkcji należą cykle emitowane w TV Puls „Widzialne i Niewidzialne”, „Postacie” oraz w TVP „Koniec Końców”. Obecnie prowadzi cotygodniowy magazyn „12 krok” w Radiu Warszawa, będący swoistą poradnią uzależnień.Jest członkiem zarządu i rzecznikiem prasowym Stowarzyszenia Twoja Sprawa, którego zadaniem jest bronić interesów konsumenta w walce o zachowanie dobrego smaku w przestrzeni publicznej. Należy do wspólnot 12 krokowych oraz jest wydawcą i współautorem pierwszego w Polsce wydawnictwa audio na temat 12 kroków noszącego tytuł „12 kroków do wolności nie tylko dla chrześcijan”. Prowadzi również warsztaty rozwoju duchowego „Wreszcie żyć” wg programu „12 kroków dla chrześcijan”. Napisał i zredagował zbiór rozważań różańcowych popularnych postaci życia publicznego pt. „Tajemnica Tajemnic”. Pracuje także użyczając własnego głosu przy nagrywaniu audiobooków oraz w produkcjach filmowych i programach telewizyjnych. W roku 2011 wraz z żoną - dziennikarką i scenarzystką - Agnieszką Porzezińską został laureatem pierwszej nagrody Tulipanów Narodowego Dnia Życia w kategorii Dziennikarz w drugiej edycji konkursu Fundacji Narodowego Dnia Życia.

Spotkanie odbędzie się 24 września 2014 r. o godzinie 17:00 w Białostockiej Akademii Rodziny Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku, ul. Sokólska 1.

W trakcie spotkania organizatorzy zapewniają na miejscu fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat.
Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.

autor: Mirosław Truchel

facebook