RODZINNE WARSZTATY JESIENNE LAMPIONY

RODZINNE WARSZTATY JESIENNE LAMPIONY

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na ​rodzinne warsztaty Jesienne lampiony, które odbędą się 12 listopada 2021 r. o godz. 16.30.

Białostocka Akademia Rodziny serdecznie zaprasza dzieci (powyżej 10 r. życia) i dorosłych na warsztaty poświęcone sztuce unikatowych, nastrojowych lampionów ze słoików szklanych.

Uczestnicy poznają proste metody jak z rzeczy gotowych i ogólnodostępnych uczynić oryginalną jesienną ozdobę każdego domu, balkonu etc. Będziemy tworzyć w technikach mieszanych z wykorzystaniem różnorodnych materiałów min. farb, sznurka jutowego, kamyczków, koralików.

Uczestnicy proszeni są o przyniesienie oczyszczonych z naklejek i kleju słoików oraz małych świeczek (podgrzewaczy lub innych).

.

Prosimy o punktualne przybycie.

Miejsce: Białostocka Akademia Rodziny w Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Henryka Sienkiewicza w Białymstoku przy ul. Ciepłej 32 (parter, sala nr 8).

Osoby chętne proszone są o zapisanie się poprzez formularz rejestracyjny.

http://rodzina.bialystok.pl/wydarzenia/929/rodzinne-warsztaty-jesienne-lampiony/#rezerwacja

W trakcie trwania warsztatów Organizatorzy zapewniają na miejscu fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat.Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.

Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!

autor: Białostocka Akademia Rodziny

facebook