WARSZTATY DECOUPAGE DLA POCZĄTKUJĄCYCH -  „NOWE ŻYCIE WIESZAKA”

WARSZTATY DECOUPAGE DLA POCZĄTKUJĄCYCH - „NOWE ŻYCIE WIESZAKA”

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na warsztaty decoupage - „nowe życie wieszaka” , które odbędą się 24 listopada 2021 r. o godz. 16.30

Na zajęciach damy „nowe życie” najzwyklejszym wieszakom na ubrania.

Uczestnicy warsztatów według własnych pomysłów pod okiem instruktora ozdabiają je w technice decoupage. Udekorowany wieszak sam w sobie jest piękną dekoracją. Można do niego także dokręcić metalowe wieszaczki i uzyska on wtedy nową funkcję użytkową. Taki wieszak może posłużyć np. jako wieszaczek na paski lub ściereczki lub być świetnym prezentem dla bliskiej osoby.

Warsztaty odbędą się 24 listopada 2021 r. (środa) w godz. 16:30 do 19:30.


Uczestnicy przynoszą na zajęcia jeden lub dwa drewniane niemalowane wieszaki.

Serwetki i pozostałe materiały będą dostępne na miejscu. Jeśli ktoś posiada serwetki, których chciałby użyć, może je wziąć na zajęcia.


Warsztaty są przeznaczone dla osób dorosłych, początkujących.

Prosimy o niezapisywanie się osób, które już uczestniczyły w tego rodzaju zajęciach.


Miejsce: Białostocka Akademia Rodziny w Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Henryka Sienkiewicza w Białymstoku przy ul. Ciepłej 32 (I piętro, sala nr 17).

Osoby chętne proszone są o zapisanie się poprzez formularz rejestracyjny.

W trakcie trwania warsztatów Organizatorzy zapewniają na miejscu fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat.Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.

Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!

autor: Białostocka Akademia Rodziny

facebook