RANDKA MAŁŻEŃSKA Z PROJEKCJĄ FILMU „IDEALNA FALA”

RANDKA MAŁŻEŃSKA Z PROJEKCJĄ FILMU „IDEALNA FALA”

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na randkę małżeńską z pokazem filmu fabularnego opartego na faktach „Idealna Fala”.

Film przedstawia historię Iana McCormack’a, wielkiego miłośnika surfingu, pochodzącego z Nowej Zelandii, który w poszukiwaniu idealnej fali, „prawdziwej” wolności i innych „głębszych” doznań przemierza Australię, Azję i Afrykę.

Pewnej nocy Ian wraz z grupą znajomych wybiera się na połowy homarów, podczas nurkowania zostaje ukąszony przez śmiertelnie jadowitą meduzę i mimo akcji ratunkowej umiera.
Okazuje się jednak, że Ian nie umiera ale przebywa przez kilkanaście minut w śmierci klinicznej, w której zrozumiał, że cały czas poszukuje niewłaściwej „fali” w swoim życiu. Ian powraca do życia i otrzymuje drugą szansę, a jego życie zostaje przemienione.

Ian McCormack wraz z żoną i trójką dzieci mieszka w Wielkiej Brytanii. Podróżuje po całym świecie opowiadając o przeżytej tzw. śmierci klinicznej i „światłości na końcu tunelu”, którą zobaczył. Jego historia przeobraża ludzi na całym świecie, prowokując do zadania sobie poważnego pytania, na które wszyscy kiedyś musimy odpowiedzieć.

W rolach głównych występują: Scott Eastwood, Rachel Hendrix (October Baby), Cheryl LaddOficjalna strona filmu: www.theperfectwave.co.za

Projekcja filmu odbędzie się 9 września 2014 r. o godzinie 17:00 w Białostockiej Akademii Rodziny Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku, ul. Sokólska 1.

W trakcie projekcji organizatorzy zapewniają na miejscu fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat.
Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.

autor: Mirosław Truchel

facebook