Zajęcia Zumby dla kobiet

Zajęcia Zumby dla kobiet

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na cykl 10 zajęć Zumby dla kobiet, które rozpoczną się w poniedziałek 20.09.2021 r.

Zumba - jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist .... i wiele innych.

ZUMBA... ... to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA, uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że ćwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie spędzają czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty. ... jest INNA, ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format klasy. ... jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowy, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

Miejsce realizacji: Studio Tańca Feniks, ul Poleska 85 Białystok

Warsztaty odbędą się w profesjonalnych salach tanecznych wyposażonych w parkiet taneczny, sprzęt muzyczny, lustra.

Prowadząca: Magdalena Łukasik profesjonalnego, licencjonowanego instruktora Zumba Fitness z wieloletnim doświadczeniem i ogromną charyzmą.

Zajęcia będą się odbywać dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i czwartki.

Terminy

20, 23, 27, 30.09.2021 r. godz.17.00-18.00
4, 7, 11, 14, 18, 21.10.2021 r. godz.17.00-18.00

Osoby chętne proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

W polu UWAGI należy podać wiek uczestnika. Pomoże on w przygotowaniu programu zajęć.

Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

autor: Białostocka Akademia Rodziny

facebook