Warsztaty dla rodziców „Zapanuj nad gniewem”. Część II

Warsztaty dla rodziców „Zapanuj nad gniewem”. Część II

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na drugą część warsztatów dla rodziców „Zapanuj nad gniewem”, które rozpoczną się 6 września 2021 r. o godz. 17.00.

UWAGA: Do zapisów na warsztaty zapraszamy osoby, które ukończyły część I warsztatów „Zapanuj nad gniewem”.

Jeśli zauważasz, że gniew negatywnie wpływa na twoje relacje z bliskimi w rodzinie, uniemożliwia normalne funkcjonowanie w domu czy w pracy, albo zaczyna wręcz kierować twoim życiem - warsztaty są dla ciebie! Nie tylko dowiesz się, jak radzić sobie ze swoim gniewem, ale również nauczysz się właściwie reagować na gniew innych.

Warsztaty trwają 21 godzin, składają się z 7 spotkań (1 w tygodniu) po 3h. Podejmują zagadnienia: jak rozpoznać wczesne sygnały ostrzegawcze gniewu pochodzące z twojego ciała i umysłu; jak zidentyfikować i zmienić nierealistyczne oczekiwania, jakie żywisz wobec siebie i innych ludzi; jak skutecznie się porozumiewać, gdy pojawiają się różnice zdań - w małżeństwie, w rodzinie; jak doskonalić umiejętności panowania nad gniewem.

Prowadząca: mgr Urszula Zagan - doradca metodyczny – 18 lat – Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku- prowadzenie szkoleń, kursów, warsztatów z zakresu komunikacji interpersonalnych- trener umiejętności społecznych – na poziomie 5 Europejskich Ram Kwalifikacji (Białostocka Fundacja Kształcenia Kadr, Akademia Rozwoju Umiejętności Trenerskich)- trener umiejętności zastępowania agresji – Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli SOPHIA w Starachowicach (Jakub Kołodziejczyk, Elżbieta Potempska)

Zajęcia rozpoczną się 6 września 2021 r. (poniedziałek) w godzinach: 17.00-19.15 i trwać będą przez kolejne 7 tygodni (w poniedziałki) do 18 października 2021 r.

Miejsce: Białostockiej Akademii Rodziny w Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Henryka Sienkiewicza w Białymstoku ul. Ciepła 32, sala nr 8.

Warsztaty są skierowane do osób dorosłych, szczególnie do rodziców przeżywających trudne emocje.

Osoby chętne proszone są o zapisanie się przez formularz rejestracyjny.

W trakcie trwania warsztatów, organizatorzy zapewniają fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat w budynku Białostockiej Akademii Rodziny przy ul. Ciepłej 32. Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.

Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

autor: Białostocka Akademia Rodziny

facebook