Zajęcia taneczne „Latino solo”

Zajęcia taneczne „Latino solo”

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na zajęcia taneczne „Latino solo”, organizowane w ramach projektu LOWE, które rozpoczną się 2 sierpnia 2021 r.

Białostocka Akademia Rodziny i Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji w mieście Białystok działające w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku im. Henryka Sienkiewicza zapraszają na zajęcia taneczne „Latino solo”

Tańce latynoamerykańskie są grupą tańców towarzyskich wywodzących się z różnych regionów świata. Są połączeniem wielu kultur, które utrwalone przez lata ewoluowały do najciekawszych form wyrazu artystycznego. Poza uzewnętrznieniem swoich emocji, na pewno poznamy przeróżne rytmy, figury i podbijemy nie jeden światowy parkiet. Uczestnicząc w tej formie zajęć, na pewno poczujemy się nie tylko lepiej psychicznie, lecz nasza fizyczność poprawi się równie mocno

Terminy zajęć:

02.08.2021 r. godz. 18:00 - 19:00

05.08.2021 r. godz. 18:00 - 19:00

12.08.2021 r. godz. 18:00 - 19:00

Miejsce: Studio tańca Justyna&Gracjan, ul. Boczna 6a Białystok

Lekcje prowadzi: Michał Filim - tańczy w zasadzie całe życie, dokładnie około 15 lat. Jest czynnym tancerzem towarzyskim z doświadczeniem na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach, gdzie specjalizował się w tańcu sportowym. Nieustannie się szkoli podnosząc swoje umiejętności poprzez wielogodzinne, codzienne treningi. Trening na sali pozwala mi ukształtować swój charakter, co pomaga również w rozwoju nie tylko fizycznym, ale i mentalnym. Najświeższy i największy tytuł zdobyty w grudniu 2019 roku wraz z formacją Kadryl- Mistrz Świata. Michał Filim jest również multimedalistą Mistrzostw Polski w kategorii formacji tanecznych dorosłych w stylu standard oraz drugi v-ice mistrz okręgu Podlaskiego w kategorii adult w tańcach latynoamerykańskich. Oprócz tego jest zwycięzcą wielu ogólnopolskich turniejów tanecznych.

Osoby chętne proszone są o zapisanie się przez formularz rejestracyjny (dla każdej osoby oddzielny)

UWAGA! Pierwszeństwo udziału w warsztatach mają osoby, które nie uczestniczyły w żadnych zajęciach organizowanych w ramach projektu LOWE.

Zajęcia są finansowane z grantu w ramach Projektu „Lokalne Ośrodki Wiedzy i Edukacji nowe oblicze edukacji dla dorosłych” Współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach II Osi Priorytetowej PO WER, Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, 2.14 Rozwój narzędzi dla uczenia się przez całe życie. W związku z tym zgodnie z regulaminem rekrutacji osoby uczestniczące w zajęciach są zobowiązane do wypełnienia formularza rekrutacyjnego i zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokumenty do wypełnienia wraz regulaminem będą przekazane uczestnikom na zajęciach.

Zapraszamy !

autor: Białostocka Akademia Rodziny

facebook