Warsztaty decupage Podkładki pod kubki - miasta

Warsztaty decupage Podkładki pod kubki - miasta

​Masz dość plam po herbacie, kawie czy kakao na obrusie? Zapraszamy na nasze zajęcia! Na warsztatach organizowanych przez Białostocką Akademię Rodziny w Białymstoku 18 sierpnia 2021 r. o godz. 16:30.

Stworzymy własnoręcznie podkładki pod kubeczki.

Potrzebować będziemy drewnianego pudełka z czterema podkładkami 12cmx12cm, serwetek z motywami miast świata, kleju, kilka kreatywnych pomysłów, trochę pracy twórczej własnych rąk gotowe.

Do ozdabiania wykorzystamy metodę decoupage. Jest to technika ozdabiania przedmiotów polegająca na przyklejaniu na odpowiednio przygotowaną powierzchnię wzoru wyciętego m.in. z wspomnianej już papierowej serwetki. Decoupage nie jest trudny, a daje fantastyczny efekt i jest poza tym bardzo modny.

Na warsztatach spędzisz wspaniale czas, ale także stworzysz coś wyjątkowego i przydatnego dla siebie samego lub coś, co będziesz mógł wykorzystać np. jako prezent.

Zajęcia odbędą się 18 sierpnia 2021 r. (środa) czas trwania 3 godziny od 16:30 do 19:30.

Warsztaty są przeznaczone dla osób dorosłych, poczatkujących. Prosimy o punktualne przybycie.

Wszelkie materiały będą dostępne na miejscu. Ozdobiony przedmiot po zajęciach zabieramy ze sobą.

Warsztaty odbędą się w Białostockiej Akademii Rodziny w Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Henryka Sienkiewicza w Białymstoku przy ul. Ciepłej 32 (parter, sala nr 8).

Osoby chętne proszone są o zapisanie się poprzez formularz rejestracyjny.

Prosimy o niezapisywanie się osób, które już kilka razy uczestniczyły w tego rodzaju zajęciach.

W trakcie trwania warsztatów Organizatorzy zapewniają na miejscu fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat.Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.

Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!

autor: Białostocka Akademia Rodziny

facebook