Projekcja filmu „Bratnia dusza”

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na projekcję filmu „Bratnia dusza”, która odbędzie się 4 marca 2017 r. o godz. 15:00.

Licealista Seth McArdle (Samuel Davis) przeżywa osobistą tragedię, po śmierci matki zostaje porzucony przez swojego ojca i znajduje się pod ogromną presją, aby wychować swoje młodsze siostry-bliźniaczki.

W domu nie ma na kogo liczyć, próbuje w karkołomny sposób połączyć naukę w szkole z dorywczą pracą aby związać koniec z końcem. W dodatku w szkole jest codziennie nękany i zaczepiany przez kolegów z drużyny futbolowej, kiedy dochodzi między nimi do bójki, Seth za karę dostaje kolejny ’etat’ po godzinach. Zostaje pomocnikiem Abla (Kevin Sorbo), który szuka stałego zatrudnienia i jest przyjęty w szkole na okres próbny, ich wspólnym zadaniem jest wyremontowanie i przygotowanie boiska piłkarskiego do szkolnych rozgrywek. Z czasem Abel staje się jego bratnią duszą i mimo, że sam jest człowiekiem po przejściach i ciągnie się za nim straszna przeszłość jest tym, który wskazuje Seth’owi właściwą drogę.

Trailer filmu można zobaczyć na stronie https://youtu.be/oAvK8XqSyT0

Czas trwania filmu: 80 minut.

Projekcja odbędzie się w Białostockiej Akademii Rodziny ul. Sokólska 1, sala nr 115.

W trakcie trwania filmu, wyjątkowo nie zapewniamy opieki nad dziećmi.

Osoby chętne proszone są o zapisanie się przez formularz rejestracyjny.

  • Początek:2017-03-04 15:00
  • Koniec:2017-03-04 16:30
  • Miejsce:Białostocka Akademia Rodziny w Centrum Kształcenia Ustawicznego
  • Adres:Sokólska 1, Białystok
  • Koszt: Bezpłatne
facebook