Małżeński Mount Everest - droga na szczyt wolności

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na warsztaty dla małżonków przeżywających trudności w związku, będących w separacji lub po rozwodzie, pragnących rozwijać swoje relacje.

Na świat patrzymy przez pryzmat naszych doświadczeń i przekonań, często fałszywych. Jeśli chcesz być szczęśliwy przemieniaj się przez odnawianie umysłu. Nie wskazuj placem na współmałżonka, nie obwiniaj Go. Nasze dziecinne” ja” oskarża innych, o swoje nieudane więzi, dojrzały człowiek pyta:

- Co JA mogę zrobić?"

Zapraszamy na kolejne spotkanie dla małżonków przeżywających trudności i kryzys

Prowadzący: Mirka i Jarek Pakur są małżeństwem od 27 lat. Rodzicami czterech dorosłych córek. Po trudnym doświadczeniu rozwodu i ponad 7 letniej rozłące od dwóch lat odbudowują swoje małżeństwo. Jarosław jest elektrotechnikiem a Mirosława nauczycielem. Małżonkowie są liderami Wspólnoty Trudnych Małżeństw „Sychar” w Gdańsku, pracują z małżonkami będącymi w kryzysie. Dzielą się doświadczeniem wychodzenia z kryzysu, pracy w programie 12 kroków dla chrześcijan „Wreszcie żyć”. Prowadzą spotkania, wykłady i konferencje w Polsce i za granicą. Ich historia jest dowodem na to, że każde trudne sakramentalne małżeństwo jest do uratowania.

Wspólnota Trudnych Małżeństw SYCHAR powstała w 2003 roku u księży pallotynów w Warszawie. Założyli ją małżonkowie sakramentalni, których małżeństwa, patrząc po ludzku, rozpadły się, a mimo to oni sami postanowili wytrwać w wierności, przysiędze małżeńskiej złożonej przed Bogiem na dobre i na złe. W Kościele katolickim, w którym zawierali swój sakrament małżeństwa, szukają wsparcia i pomocy. Pragną bowiem, mimo rozłąki czy opuszczenia, trwać w swoich małżeństwach. Te pragnienia stały się zaczynem do powstania Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR.

Zajęcia odbędą się w dniach 3-4 października 2015 r. w godzinach:

Sobota 10:00 - 17:00
Niedziela 9:00 - 13:00

w Białostockiej Akademii Rodziny Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku, ul. Sokólska 1 w Sali nr 115.
Osoby chcące udział w zajęciach proszone są o wypełnienie formularza rejestracyjnego.

  • Początek:2015-10-03 09:00
  • Koniec:2015-10-04 13:00
  • Miejsce:Białostocka Akademia Rodziny Centrum Kształcenia Ustawicznego
  • Adres:Sokólska 1, Białystok
  • Koszt: Bezpłatne
facebook