Wykład - Przemoc wśród rówieśników

Wykład - Przemoc wśród rówieśników

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na wykład „Przemoc wśród rówieśników", który odbędzie się dnia 03 grudnia 2019 r. o godz. 17:00.

Według badań przeprowadzonych przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę (2013 r.) ok. 59% nastolatków doświadczyło w swoim życiu przemocy rówieśniczej. Może ona mieć miejsce w szkole, „na podwórku”, ale także za pośrednictwem Internetu czy telefonu komórkowego.

Zastanawiasz się czy twoje dziecko jest w tej grupie? A może już wiesz, że doświadcza przemocy rówieśniczej, ale nie wiesz jak mu pomóc. Co to w ogóle jest przemoc rówieśnicza, hejt, bullying? A co jeśli dochodzi do przemocy rówieśniczej na terenie szkoły, czego jako rodzic mogę oczekiwać? Jak wspierać swoje dziecko w sytuacji doświadczania przemocy rówieśniczej?

Zapraszam na wykład gdzie poszukamy odpowiedzi na powyższe pytania.

Wykład poprowadzi p. Anna Koszałkowska - pedagog, terapeuta w Centrum Pomocy Dzieciom Stowarzyszenia Klanza w Białymstoku. W Centrum zajmuję się terapią osób dorosłych oraz rodzinną, prowadzi także grupy psychoedukacyjne dla rodziców. Trener w mieszkaniu interwencyjno-terapeutycznym dla rodzin doznających przemocy. Absolwentka Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie I stopnia. Ukończyła szkolenie z zakresu systemowej terapii rodzin atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Wykład odbędzie się w Białostockiej Akademii Rodziny w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku przy ul. Ciepłej 32 (sala nr 10, parter).

Osoby chętne proszone są o zapisanie się przez formularz rejestracyjny.

W trakcie trwania wykładu Organizatorzy zapewniają na miejscu fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat. Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

autor: Białostocka Akademia Rodziny

facebook