Warsztaty „Tato & córka”

Warsztaty „Tato & córka”

Białostocka Akademia Rodziny i Inicjatywa Tato.Net zapraszają ojców z córkami na niezwykłe jednodniowe zajęcia pt. „Tato & Córka – Nowe spojrzenie”, które odbędzie się 18 listopada o godzinie 10:00.

Dlaczego warto wziąć udział?

– Odkryjecie piękno i moc Waszej relacji oraz nakreślicie indywidualny profil relacji tato – córka,

– Będzie to wyjątkowy czas na dialog, jakiego potrzebujecie, gdy córka z dziewczynki staje się kobietą,

– Znajdziecie nowe inspiracje w rozwijaniu Waszej więzi (literatura, film, taniec, zabawa, ciekawi ludzie oraz miłe niespodzianki).

Celem programu jest:

– Wzmocnienie i pogłębienie więzi między ojcem a dorastającą córką oraz zaangażowanie w budowanie wzajemnej relacji opartej na akceptacji, otwartości i docenieniu.

– Obecnie młode kobiety spotykają się z coraz bardziej skomplikowanym i poranionym światem. Szereg prowadzonych badań potwierdza, że córki mające dobry kontakt z ojcem znacznie lepiej radzą sobie w szkole, w pracy, w relacjach interpersonalnych.

– Docenienie ze strony ojca i wspieranie w rozwoju ma zasadniczy wpływ na odkrywanie przez córkę kobiecej tożsamości.

Jakie jeszcze korzyści daje program Tato & Córka – nowe spojrzenie?

– Pozwala odkryć mocne i słabe strony Waszej relacji,

– Pozwala przełamać stereotypy i znaleźć nowy język komunikacji i porozumienia,

– Jest wspaniałym sposobem do wspólnego, kreatywnego spędzenia czasu oraz wzajemnego docenienia siebie. Ten dzień może być wyjątkowym prezentem ojca dla córki oraz córki dla swego taty.

Co myślą uczestnicy o programie Tato & Córka?

„Spędzam niewiele czasu sam na sam z moim tatą. Nigdy wcześniej nie miałam sposobności, by porozmawiać z nim o naszej relacji. Było to odkrywcze spotkanie”

„Teraz ona wie, jak bardzo jest dla mnie ważna i jak bardzo ją kocham”

„Cieszę się, bo dzięki temu spotkaniu wiem, że mój tata naprawdę mnie kocha. Powiedzieliśmy sobie szczerze o naszych uczuciach, czego nigdy w życiu jeszcze nie robiliśmy. Przełamaliśmy strach w pytaniach i odpowiedziach”

Program

By wziąć udział w konferencji należy:

Miejsce: Białystok (dokładny adres zostanie ogłoszony w terminie późniejszym)

Termin: sobota, 18 listopada 2017 r., godz. 10.00-18.00 (9.45 – rejestracja)

W konferencji uczestniczą duety tato & córka (ojciec zabiera tylko jedną córkę)

Wiek córki: 13+ (gimnazjum, liceum, studia)

Konferencja jest współfinansowana przez: Białostocką Akademię Rodziny działającą w ramach Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku. Pełny koszt wynosi 360 zł.

Po dofinansowaniu uczestnik pokrywa opłatę rejestracyjną w wysokości 80 zł/os. (duet 2 x 80 zł, czyli łącznie 160 zł). Kwota ta jest zwracana tylko w przypadku odwołania wydarzenia przez organizatora.

Rezerwacja miejsca następuje po dokonaniu zakupu warsztatów (po prawej stronie kliknij „weź udział”, następnie „zobacz koszyk” i „przejdź do kasy) za pomocą e-przelewów w systemie eCard, PayPal

Prosimy podać w tytule przelewu: „Tato Córka Białystok – imię i nazwisko”

Jeżeli aktualna sytuacja finansowa jest dla Ciebie jedyną przeszkodą, by wziąć udział w warsztatach Tato.Net – wypełnij formularz rejestracyjny oraz wyślij prośbę na e-mail: trening@tato.net
Fundacja sprawdzi możliwość dodatkowego dofinansowania Twojego udziału w szkoleniu.

autor: Mirosław Truchel

facebook