ZAPROSZENIE NA III URODZINY BIAŁOSTOCKIEJ AKADEMII RODZINY

ZAPROSZENIE NA III URODZINY BIAŁOSTOCKIEJ AKADEMII RODZINY

Zapraszamy Państwa na uroczystość III rocznicy powołania Białostockiej Akademii Rodziny.

Szanowni Państwo,

mijają już trzy lata od momentu, gdy Prezydent Miasta Białegostoku, Pan Tadeusz Truskolaski, utworzył Białostocką Akademię Rodziny – jedyną taką inicjatywę samorządową, której głównym celem jest wspieranie i edukacja rodziny. Z tej okazji pragniemy zaprosić Państwa na nietypowe spotkanie podsumowujące dotychczasową działalność Białostockiej Akademii Rodziny – randkę małżeńską. W związku z familijnym charakterem uroczystości uprzejmie prosimy o przybycie wraz z małżonkami, aby wspólnie, w gronie rodzinnym przeżyć niezapomniane chwile.

Uroczystość odbędzie się 23 lutego 2016 roku o godz. 17.30 w restauracji Lipcowy ogród przy ul. 42 Pułku Piechoty 6 w Białymstoku. Mamy nadzieję, że wyjątkowa atmosfera wieczoru oraz minikoncert kwartetu smyczkowego dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń.

W programie

17.00 – rejestracja

17.30 – powitanie Gości

17.45 – prezentacja filmu promującego Białostocką Akademię Rodziny

17.50 – koncert kwartetu smyczkowego Primavera

18.10 – kolacja

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego, wpisując w polu „uwagi” imię i nazwisko współmałżonka.

W trakcie trwania zajęć, organizatorzy zapewniają fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat w budynku Białostockiej Akademii Rodziny przy ul. Sokólskiej 1.
Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.
Ilość miejsc jest ograniczona.

autor: Mirosław Truchel

facebook