POKAZ FILMU „DOONBY. KAŻDY JEST KIMŚ”

POKAZ FILMU „DOONBY. KAŻDY JEST KIMŚ”

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na film „Doonby. Każdy jest kimś”. Wstęp bezpłatny.

Doonby. Każdy jest Kimś. To intrygujący thriller psychologiczny z tak aktualnym teraz przesłaniem pro-life. Film już zyskał uznanie i popularność w USA i Europie.

Historia koncentruje się wokół losów Sama Doonby’ego - tajemniczego i przystojnego włóczęgi, który pojawia się znikąd w małym miasteczku w Teksasie. Jego nagłe przybycie wywołuje falę niezwykłych zdarzeń i zmienia życie wielu ludzi. Równie niespodziewanie, jak się pojawił Doonby znika. Dopiero wtedy mieszkańcy miasteczka zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, jak wielkie znaczenie może mieć obecność lub brak jednej osoby.

Film jest mocnym głosem za życiem, stosującym dość oryginalną, przewrotną i zmuszającą do myślenia argumentację. Twórcy nie koncentrują się na anonimowej ofierze aborcji, ale czynią bohaterem dorosłego człowieka, któremu aborcja skradła jego własne, całe, pełnowartościowe życie.

Dodatkowym atutem filmu jest fakt, że że epizodyczną rolę zagrała w nim Norma McCorvey, która w początkach lat 70. XX wieku przyczyniła się do legalizacji w Stanach Zjednoczonych aborcji na życzenie, a obecnie jest działaczką ruchów pro-life.

Zwiastun filmu można zobaczyć pod adresem: https://vimeo.com/119128474

Film zostanie wyświetlony dnia 25 kwietnia 2015 r. o godzinie 16:00 w Białostockiej Akademii Rodziny ul. Sokólska 1, w sali nr 115.

W trakcie trwania filmu organizatorzy zapewniają na miejscu fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat.
Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym

autor: Mirosław Truchel

facebook