Międzypokoleniowe warsztaty taneczne dla małżeństw z dziećmi

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na „Międzypokoleniowe warsztaty taneczne dla małżeństw z dziećmi”. Zajęcia będą ciekawym sposobem na rozpoczęcie lub kontynuację przygody z tańcem.

Zajęcia taneczne oprócz nauki poszczególnych tańców doskonale wzmacniają relację pomiędzy uczestnikami zajęć (zarówno w grupie jaki i parze), są doskonałą formą aktywności fizycznej wpływając na poprawę sylwetki i kondycji, redukują stres i są wspaniała zabawą oraz formą spędzania wolnego czasu.

Warsztaty taneczne poświęcone wybranym tańcom standardowym z repertuaru tańca towarzyskiego. Główny nacisk zostanie postawiony na użytkowość tych tańców. Znajomość ich podstaw jest niezbędna zarówno na wielkich balach jak i różnego rodzaju imprezach tanecznych. Kształtują one „poprawną ” sylwetkę, nadają szyk i klasę.

Repertuar: walc angielski, walc wiedeński, foxtrot i quickstep

Zajęcia skierowane są do małżeństw oraz dzieci w przedziałach wiekowych:

  • 3-5 lat
  • 6-9 lat

Warsztaty odbędą się na profesjonalnych salach tanecznych z lustrami, nagłośnieniem, oświetleniem.

Zajęcia prowadzone będą przez dyplomowaną kadrę instruktorską (uprawnienia państwowe) z ponad 20-letnim stażem tanecznym, doświadczonych choreografów , animatorów i pomysłodawców wielu wydarzeń kulturalno – tanecznych na mapie naszego miasta. Wieloletnich członków Polskiego Towarzystwa Tanecznego, w tym Zarządu Okręgu Podlaskiego PTT. Pierwszych w Białymstoku nauczycieli m.in takich tańców jak: salsa liniowa, bachata, kizomba, tango argentino, cubaton, taniec w chuście (z malutkimi dziećmi).

Zajęcia odbywać się będą przez 8 kolejnych sobót w godz. 10.00 - 12.00, począwszy od dnia 18 kwietnia 2015 r. w studiu tańca, ul. Narewska 5 lok 8 (Białystok)

Zapisów prosimy dokonywać parami przez formularz rejestracyjny, podając w polu „UWAGI” wiek i imię/imiona dzieci chcących wziąć udział w zajęciach tanecznych dla dzieci.

Organizatorzy proszą, aby na pierwsze zajęcia zabrać ze sobą miękkie obuwie na zmianę, oraz strój nie krępujący ruchów.

  • Początek:2015-04-18 10:00
  • Koniec:2015-04-18 12:00
  • Miejsce:Studio Tańca
  • Adres:Ul. Narewska 5 lok 8, Białystok
  • Koszt: Bezpłatne
facebook