Wykład ”Jak rozpoznawać talenty u swoich dzieci?"

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na wykład „Jak rozpoznawać talenty u swoich dzieci?”, który odbędzie się 28 maja 2018 r. o godz. 17:00.

Każdy rodzic pragnie, żeby jego dziecko rozwijało swój potencjał, realizowało marzenia, w przyszłości zdobyło ciekawą pracę i „do czegoś w życiu doszło”. Od niemowlęctwa dbamy, by dobrze się odżywiało, było coraz sprawniejsze, miało czym się bawić. Gdy dziecko wejdzie na ścieżkę edukacji obserwujemy jego osiągnięcia. Zachęcamy, by uczyło się języków, uprawiało sport, może grało na instrumencie.

Jednak być może mimo energii i wzrastających wydatków ono wciąż nie spełnia naszych oczekiwań. W dodatku samo tak jakby nie czuło się spełnione. Nie bardzo wie co będzie w życiu robić, interesuje go „wszystko i nic”. Potem wybierze „jakieś” studia. Znajdzie pracę, którą będzie wykonywać bez większego zaangażowania. Nawet wysokie zarobki nie będą w stanie wypełnić tej pustki. Być może właśnie dziś Ty i ono znajdujecie się we właściwym momencie, w którym można to zmienić.

Zapraszamy na wykład, który zainspiruje Cię do tego, by stać się skutecznym opiekunem kariery Twojego dziecka. Dzięki niemu zrozumiesz na czym polega odkrywanie i rozwój jego indywidualnych uzdolnień. Dowiesz się jak sprawić, żeby „rozkwitło” - poczuło się szczęśliwe i spełnione w tym co robi.

Zajęcia odbędą się w Białostockiej Akademii Rodziny, ul. Ciepła 32 sala 32 (III piętro)

W trakcie trwania warsztatów, organizatorzy zapewniają na miejscu fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat. Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.

  • Początek:2018-05-28 17:00
  • Koniec:2018-05-28 19:00
  • Miejsce:Białostocka Akademia Rodziny w Centrum Kształcenia Ustawicznego
  • Adres:Ciepła 32, Białystok
  • Koszt: Bezpłatne
facebook