Rodzinne Świętowanie na Krywlanach

Rodzinne Świętowanie na Krywlanach

Białostocka Akademia Rodziny i Fundusz Białystok Ojcu Świętemu zapraszają na festyn „Rodzinne Świętowanie na Krywlanach”. Na dzieci czekają tu liczne darmowe atrakcje jak mega plac zabaw czy wata cukrowa.

Białostocka Akademia Rodziny i Fundusz Białystok Ojcu Świętemu zapraszają na Festyn Rodzinny. Początek już 1 czerwca od godz. 15 przy Kopcu Papieskim na Krywlanach. Impreza, jak sama nazwa wskazuje, adresowana jest do rodzin, szczególnie tych z naszego województwa.

Nie jest to pierwsza edycja imprezy. Projekt jest realizowany od kilku lat z doskonałym skutkiem. To świetna alternatywa dla całych rodzin, aby mogły wspólnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Program jest wyjątkowo bogaty i każdy – mały i duży – znajdzie coś dla siebie. Na początek, o godzinie 15 odbędzie się wspólne odmawianie Koronki do Miłosierdzia Bożego. Od godziny 15.30 do 20 działać będzie Mega Plac Zabaw. Na najmłodszych czeka Kącik Malucha. Będzie też można obejrzeć występy Ogniska Baletowego oraz prezentacje dzieci i młodzieży z białostockich szkół i przedszkoli. Dodatkowo odbędą się też pokazy ratownictwa medycznego i służb mundurowych.

Serdecznie zapraszamy do licznego uczestnictwa z całymi rodzinami.

autor: Mirosław Truchel

facebook