ŻONA SPEŁNIONA. WARSZTATY DLA KOBIET

ŻONA SPEŁNIONA. WARSZTATY DLA KOBIET

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na jednodniowe warsztaty „Żona spełniona. Proaktywna realizacja potrzeb kobiet zgodnie z priorytetami rodziny".

W programie warsztatów m.in.:

  • Moja droga od frustracji do zadowolenia w małżeństwie.
  • Jak zrozumieć najgłębsze pragnienie mężczyzny? Trzy elementy wpływu.
  • Priorytety kluczem do przejmowania inicjatywy i dotrzymywania zobowiązań.
  • Dylematy współczesnej kobiety.
  • Sposób na teściową i nie tylko, czyli jak reagować na zranienia i zachować kochające serce.

Prowadząca: Ilona Tarasiuk - szczęśliwa żona i mama; autorka programów „Żona Spełniona, czyli przemiana twojego małżeństwa zaczyna się od ciebie!” oraz„Żona spełniona. Proaktywna realizacja potrzeb kobiet zgodnie z priorytetami rodziny", w którym dotychczas wzięło udział ponad 500 kobiet; mediator, coach, trener; prowadzi SOS dla kobiet borykających się z trudnościami w relacjach małżeńskich i rodzinnych; jej pasją jest miłość, małżeństwo oraz rodzina. Mieszka we Wrocławiu.

Warsztaty organizowane są w dwóch terminach do wyboru: 28 czerwca 2014 r. (sobota) oraz 29 czerwca 2014 r. (niedziela) w godz. 9.00 – 16.00.

Osoby chętne prosimy o zapisywanie się na listę uczestników poprzez stronę internetową Białostockiej Akademii Rodziny na jeden wybrany dzień szkolenia. W obydwu terminach treść warsztatów będzie taka sama, w związku z tym nie prowadzimy zapisów tych samych osób na obydwa terminy jednocześnie.

W trakcie trwania warsztatów Organizatorzy zapewniają na miejscu fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat.

Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym

autor: Mirosław Truchel

facebook