„PIERWSI PO RODZICACH - O ROLI DZIADKÓW W ŻYCIU DZIECKA” - WYKŁAD

„PIERWSI PO RODZICACH - O ROLI DZIADKÓW W ŻYCIU DZIECKA” - WYKŁAD

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza wszystkich chętnych, w szczególności: młodzież, rodziców, dziadków i wychowawców na wykład pt. „Pierwsi po rodzicach - o roli dziadków w życiu dziecka”

Odbędzie się on w dniu 9 kwietnia 2014 r. (środa) o godz. 17.00 w Białostockiej Akademii Rodziny, ul. Sokólska 1, sala nr 115.

Wykład wygłosi Anna Murawska - żona i matka sześciorga dzieci. Na co dzień zajmuje się domem. Ukończyła Wydział Biologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza oraz podyplomowe Studium Rodziny przy PWT w Poznaniu. Autorka książek „Kocham i Wymagam”, „Stawiam na stół” i „Chodzi o pieniądze” oraz licznych artykułów prasowych i wykładów o tematyce rodzinnej.

Udział jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o dokonanie rezerwacji miejsc poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego lub telefonicznie pod numerem (85) 743 67 85.

W trakcie trwania wykładu Organizatorzy zapewniają fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat w w Białostockiej Akademii Rodziny.
Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.

Tutaj można pobrać plakat reklamowy.

autor: Mirosław Truchel

facebook