PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ - WYKŁAD

PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ - WYKŁAD

Zapraszamy na wykład „Profilaktyka uzależnień”, który poprowadzą O. Edward Konkol i Elżbieta Powichrowska

Elżbieta Powichrowska - certyfikowany specjalista terapii uzależnień, terapeuta rodzinny, dyrektor ETAP-u - Ośrodka Profilaktyki i Terapii dla Młodzieży i Dorosłych w Białymstoku

O. Edward Konkol - werbista, założyciel i prezes Stowarzyszenia Pomocy Rodzinie DROGA, człowiek o wielkim sercu i 27 letnim doświadczeniu pomocy osobom z różnymi problemami.

Wykład będzie o tym co jest ważne, aby zapobiegać zachowaniom ryzykownym podejmowanym przez dzieci i młodzież. Ojciec Edward jest przekonany, że każdy człowiek jest dobry, każdy ma w sobie bogactwo, które tylko trzeba odkryć i w nie uwierzyć. Jak to zrobić? Jak wydobywać dobro w sobie, dziecku i innych ludziach? Dowiecie się państwo przychodząc na spotkanie, które odbędzie się w Białostockiej Akademii Rodziny Centrum Kształcenia Ustawicznego, ul. Sokólska 1 sala nr 115, dnia 27 marca 2014 r. w godz. 17.00 - 19.30.

Udział jest bezpłatny.
Osoby zainteresowane udziałem prosimy o dokonanie rezerwacji miejsc poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego.

W trakcie trwania wykładu Organizatorzy zapewniają fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat w budynku CKU, ul. Sokólska 1.

Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.

autor: Mirosław Truchel

facebook