ZRÓB DOSKONAŁE ZDJĘCIA SWOIM DZIECIOM - WARSZTATY FOTOGRAFICZNE.

ZRÓB DOSKONAŁE ZDJĘCIA SWOIM DZIECIOM - WARSZTATY FOTOGRAFICZNE.

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na warsztaty fotograficzne dla rodziców z dziećmi, na których rodzice poznawać będą techniki fotografii. Zajęcia odbędą się dnia 7 listopada 2018 r. w dwóch grupach.

Pierwsza rozpoczyna zajęcia o godz. 16:30, a druga o 18.45.

W życiu rodzinnym mamy wiele okazji, by zamieniać się w fotografów: narodziny dziecka, ważne wydarzenia i uroczystości, pierwszy uśmiech, pierwszy ząb, pierwsza zupka, pierwsza klasa, dziewczyna, bryka, wnuczka… Pamięć jest ulotna, a zdjęcia pozostają! Warto więc robić je doskonale.

Warsztaty trwają 2 godziny, składają się z części teoretycznej na temat zasad fotografiki oraz części praktycznej, podczas której wykonujemy zdjęcia swoim dzieciom pod okiem fotografa. Na zakończenie zostaną przeanalizowane i omówione efekty prac uczestników.

Na warsztaty zapraszamy rodziców wraz ze swoimi pociechami. W trakcie części teoretycznej dla dzieci zapewniamy dobrą zabawę, zaś w części praktycznej dzieci zamieniają się w celebrytów, a rodzice w paparazzi.

Plan warsztatów:

- wprowadzenie do fotografii dziecięcej - kadrowanie, oświetlenie, zachowanie dzieci, przykładowe zdjęcia i techniki

- zajęcia praktyczne: ćwiczenia pod okiem fotografów

- omówienie wybranych zdjęć wykonanych przez uczestników

Warsztaty odbędą się w Białostockiej Akademii Rodziny ul. Ciepła 32, sala nr 32.

Na warsztaty należy zabrać swój aparat fotograficzny (dowolna marka lub typ aparatu).

Aby zapisać się na warsztaty należy wypełnić formularz rejestracyjny koniecznie podając wiek dziecka (lub dzieci) w polu „uwagi”, które będzie uczestniczyło w warsztatach.

Link do zapisów na 16.30:

http://rodzina.bialystok.pl/wydarzenia/644/zrob-doskonale-zdjecia-swoim-dzieciom-warsztaty-fotograficzne-gr-i/#rezerwacja

Link do zapisów na 18.45:

http://rodzina.bialystok.pl/wydarzenia/651/zrob-doskonale-zdjecia-swoim-dzieciom-warsztaty-fotograficzne-gr-ii/#rezerwacja

autor: sekretariat

facebook