Warsztaty „Bliżej - pełna łączność”

Warsztaty „Bliżej - pełna łączność”

​Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na jednodniowe warsztaty „Bliżej – pełna łączność”, które odbędą się dnia 22 października 2016 r. o godzinie 9:00.

Jest to czyli na ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich dzieci. Warsztat ma na celu przekazanie metod pogłębiania relacji ojciec – dziecko. Zajęcia opierają się na czterech filarach efektywnego ojcostwa, do których zalicza się: zaangażowanie, stałość, znajomość dziecka i opiekuńczość.

Dlaczego warto zainwestować w swoje ojcostwo? Dzięki tym warsztatom:

  • przekonasz się jak wielki wpływ mają ojcowie na swoje dzieci,
  • lepiej poznasz, co jest mocną, a co słabą stroną Twojego ojcowania,
  • nauczysz się wdrażać w życie 4 podstawy dobrego ojcostwa: zaangażowanie, konsekwencja, znajomość, wychowanie,
  • zobaczysz, które potrzeby swego dziecka zaspokajasz w sposób wystarczający, a nad zaspokojeniem których musisz jeszcze popracować,
  • uzyskasz od innych ojców feedback (informację zwrotną) i odkryjesz tajemnicę dobrego kontaktu z dzieckiem,
  • poznasz praktyczne metody budowy ojcowskiego planu działania.

Co mówią o warsztatach uczestnicy?

Trudno wymienić wszystkie pozytywy warsztatu. Jednak dopiero zastosowanie go w życiu przynieść może poprawę mojego ojcostwa. I ostatni element spotkania służył właśnie temu – aby przełożyć zdobytą wiedzę na realną poprawę własnego funkcjonowania z własnym dzieckiem. Zatem twórcy warsztatu pomyśleli o wszystkim. A reszta jest w naszych ojcowskich rękach… Gorąco polecam wszystkim ojcom! – Paweł.

Dowodem dla mnie, że warsztaty są wartością samą w sobie jest to, że po powrocie do domu mój 7 letni syn Szymon, wiedząc dlaczego nie byłem w domu całą sobotę powiedział „Dziękuję ci tato, że byłeś na szkoleniu, żeby być lepszym tatusiem”. – Dominik.

Program:

Termin: 22 października 2016 r., sobota, godz. 9.00-18.00

Miejsce: Białostocka Akademia Rodziny w Centrum Kształcenia Ustawicznego, ul. Sokólska 1

Warsztaty poprowadzi licencjonowany trener Tato.Net

Całkowity koszt uczestnictwa w trwającym 10 godzin dydaktycznych warsztacie (w tym materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, catering i inne pomoce) wynosi 144 zł. Dzięki współfinansowaniu szkolenia przez: Białostocką Akademię Rodziny działającą w ramach Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku

KOSZT UCZESTNICTWA na osobę wynosi 72 zł.

Rezerwacja miejsca następuje po wypełnieniu formularza dostępnego pod adresemhttp://tato.net/wydarzenia/blizej-pelna-lacznosc-bialystok/ oraz dokonaniu powyższej wpłaty 72 zł.

*Zwrot tylko w przypadku odwołania wydarzenia przez organizatora.

Wpłat należy dokonywać na konto:

Fundacja Cyryla i Metodego

BZ WBK: PL 32 1090 2688 0000 0001 3274 5411

Prosimy podać w tytule przelewu: „imię i nazwisko – Bliżej Białystok”

autor: Mirosław Truchel

facebook