Wykład J. Pulikowskiego „Jak wygrać swoje małżeństwo?”

Wykład J. Pulikowskiego „Jak wygrać swoje małżeństwo?”

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na wykład p. Jacka Pulikowskiego pt. „Jak wygrać swoje małżeństwo?”, który odbędzie się dnia 2 kwietnia 2016 r. o godzinie 18:00.

Spotkanie jest przeznaczone dla małżeństw i wszystkich, którym na sercu leży dobro rodziny. Wykład poświęcony będzie w szczególności dobrym relacjom i szczęściu w małżeństwie.

Prowadzący:

Jacek Pulikowski - mąż i ojciec trójki dzieci. Poza tym dr inżynier, wykładowca na Politechnice Poznańskiej oraz wykładowca Studium Rodziny przy Wydziale Teologicznym UAM w Poznaniu. Od około trzydziestu lat czynnie zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin. Razem z żoną w poradni małżeńskiej doradza rodzinom w kryzysie, prowadzi kursy przedmałżeńskie, a także pomaga młodym przygotować się do odpowiedzialnego małżeństwa i założenia rodziny.
Autor wielu książek m.in.: „Miejsce płciowości w miłości”, „O męskości - nie tylko dla mężczyzn”, „Gdzie ci mężczyźni? O męskości dla kobiet i mężczyzn”, „Małżeństwo i rodzina - 50 pytań”, „Jak budować więzi w rodzinie?”, „Razem czy osobno?”.

Wykład odbędzie się w auli I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku, ul. Brukowa 2

W trakcie trwania zajęć, organizatorzy zapewniają na miejscu fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat.
Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.

autor: Mirosław Truchel

facebook